Storino.pl współpracuje z Play

Opublikowano: 4 kwietnia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi:

Storino.pl – polskie rozwiązanie do przesyłania, synchronizacji i archiwizacji danych oparte na technologii Cloud Computing – rozpoczęło współpracę z operatorem Play. Użytkownicy Play za darmo mogą pobrać teraz dedykowaną aplikację Play Storino.

Użytkownik, który rejestruje się przez tą aplikację otrzymuje do darmowego miesięcznego testowania dysk o pojemności 6 GB. Instalując aplikację na Windows można dodatkowo łatwo powiększyć konto o kolejne 2 GB.

O samej aplikacji na system Android pisaliśmy kilka miesięcy temu, umożliwia ona między innymi łatwe wysyłanie plików (np. zdjęć czy filmów) z telefonu na swoje konto w Storino.pl.

Więcej o Storino.pl dla Play znajduje się na stronie: play.storino.pl, aplikacja jest do pobrania z Google Play.

Aplikacja jest również dostępna dla komputerów wyposażonych w system operacyjny Windows oraz dla posiadaczy telefonów z systemem iOS.

Sylwester KozakStorino.pl współpracuje z Play

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.