Studenckie staże w MobiJOY!

Opublikowano: 20 lipca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Agencja marketingu mobilnego MobiJOY! rozpoczęła realizację projektu staży studenckich. W okresie wakacyjnym studenci mają możliwość odbycia praktyk, podczas których będą mogli realizować swoje pomysły w zastosowaniu nowych technologii w marketingu precyzyjnym.

W biurze warszawskiej filii pracę rozpoczęli pierwsi stażyści. Są wśród nich studenci m.in. z Boston University School of Management oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego. Celem praktyk jest zaprezentowanie studentom planów rozwoju marketingu mobilnego oraz zapewnienie realizacji własnych pomysłów przy wdrażaniu nowego produktu m-kuponów na polskim rynku.

„W USA odbywanie wakacyjnych staży jest standardem. Na praktyki studenckie wybrałem agencję MobiJOY! Mobile Marketing, ponieważ interesuję się marketingiem i szukałem praktyki w firmie, która na co dzień stosuje najnowsze rozwiązania. MobiJOY! jest liderem na rynku w Polsce, chcę obserwować normalny tok pracy aby dowiedzieć się co na mnie czeka jeżeli zdecyduję się na pracę w tej branży. Podczas praktyk chcę także zdobyć doświadczenie, które potem mógłbym wykorzystać na uczelni” – powiedział Marcin Lella – jeden ze stażystów, student Boston University School of Management.

Praktyki studenckie w agencji MobiJOY! Mobile Marketing rozpoczęły się w czerwcu i potrwają do końca września.

http://www.mobijoy.pl

Sylwester KozakStudenckie staże w MobiJOY!

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.