Stwórz e-narzędzia do analizy procesów biznesowych i zarabiaj

Firmowy Warsztat Finansowy (FWF) udostępnia darmowe narzędzia online służące do przeprowadzenia analiz procesów biznesowych dla MŚP oraz umożliwia tworzenie i dodawanie nowych instrumentów i zarabianie na ich udostępnianiu. 

fwfFirmy zarejestrowane na FWF mają dostęp do 25 bezpłatnych narzędzi służących do przeprowadzenia wszelkich analiz procesów biznesowych. Dostępny zbiór stale się jednak powiększa. – Kluczowym elementem serwisu jest kreator nowych narzędzi, który daje możliwość stworzenia rozwiązań „szytych na miarę”– mówi Olga Stawiszyńska-Jakubowicz, kierownik projektu – Nie potrzebna jest żadna specjalistyczna wiedza programistyczna, bo udostępniamy gotowe szablony umożliwiające zamianę modeli analitycznych na narzędzia online – dodaje. Portal poszukuje freelancerów, którzy chcieliby tworzyć e-instrumenty dostosowane do indywidualnych potrzeb danego sektora oraz zarabiać na ich rozpowszechnianiu za pośrednictwem Firmowego Warsztatu Finansowego. Istnieją dwie drogi tworzenia nowych narzędzi na portalu. Pierwsza, to odpowiedź na istniejące zapytania i potrzeby firm, które umieszczane są na stronie www.portal.e-fwf.pl. Druga wymaga od twórcy kreatywnego podejścia i zaproponowania narzędzia na podstawie własnej wiedzy.

Firmowy Warsztat Finansowy stawia sobie za cel poprawę zarządzania, szybkości i trafności podejmowanych decyzji w małych i średnich przedsiębiorstwach w Polsce. Dostęp do podstawowych, bezpłatnych 25 narzędzi możliwy jest po zarejestrowaniu. Aby z nich skorzystać, należy wprowadzić wymagane dane a system sam przygotowuje dla nas raport końcowy. Portal umożliwia więc obniżenie kosztów księgowych w małych firmach i usprawnienie procesów decyzyjnych oraz poprawę konkurencyjności całego sektora MŚP.

Firmowy Warsztat Finansowy jest całkowicie dostępny z poziomu komputerów, posiadających dostęp do Internetu pod adresem www.e-fwf.pl. Portal powstał dzięki wsparciu funduszy europejskich z programu Innowacyjna Gospodarka.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry