Stwórz e-narzędzia do analizy procesów biznesowych i zarabiaj

Opublikowano: 30 lipca 2014. Kategoria: Wpisy Promowane. Tagi:

Firmowy Warsztat Finansowy (FWF) udostępnia darmowe narzędzia online służące do przeprowadzenia analiz procesów biznesowych dla MŚP oraz umożliwia tworzenie i dodawanie nowych instrumentów i zarabianie na ich udostępnianiu. 

fwfFirmy zarejestrowane na FWF mają dostęp do 25 bezpłatnych narzędzi służących do przeprowadzenia wszelkich analiz procesów biznesowych. Dostępny zbiór stale się jednak powiększa. – Kluczowym elementem serwisu jest kreator nowych narzędzi, który daje możliwość stworzenia rozwiązań „szytych na miarę”– mówi Olga Stawiszyńska-Jakubowicz, kierownik projektu – Nie potrzebna jest żadna specjalistyczna wiedza programistyczna, bo udostępniamy gotowe szablony umożliwiające zamianę modeli analitycznych na narzędzia online – dodaje. Portal poszukuje freelancerów, którzy chcieliby tworzyć e-instrumenty dostosowane do indywidualnych potrzeb danego sektora oraz zarabiać na ich rozpowszechnianiu za pośrednictwem Firmowego Warsztatu Finansowego. Istnieją dwie drogi tworzenia nowych narzędzi na portalu. Pierwsza, to odpowiedź na istniejące zapytania i potrzeby firm, które umieszczane są na stronie www.portal.e-fwf.pl. Druga wymaga od twórcy kreatywnego podejścia i zaproponowania narzędzia na podstawie własnej wiedzy.

Firmowy Warsztat Finansowy stawia sobie za cel poprawę zarządzania, szybkości i trafności podejmowanych decyzji w małych i średnich przedsiębiorstwach w Polsce. Dostęp do podstawowych, bezpłatnych 25 narzędzi możliwy jest po zarejestrowaniu. Aby z nich skorzystać, należy wprowadzić wymagane dane a system sam przygotowuje dla nas raport końcowy. Portal umożliwia więc obniżenie kosztów księgowych w małych firmach i usprawnienie procesów decyzyjnych oraz poprawę konkurencyjności całego sektora MŚP.

Firmowy Warsztat Finansowy jest całkowicie dostępny z poziomu komputerów, posiadających dostęp do Internetu pod adresem www.e-fwf.pl. Portal powstał dzięki wsparciu funduszy europejskich z programu Innowacyjna Gospodarka.

Wpisy PromowaneStwórz e-narzędzia do analizy procesów biznesowych i zarabiaj

Podziel się!

O autorze

Wpisy Promowane

Na e-biznes.pl nie znajdziesz agresywnych form reklamowych – staramy się dostarczać Czytelnikom przede wszystkim ciekawą treść w czytelnej formie. Dlatego też proponujemy promocję Waszej firmy w formie informacji. Wpisy promowane znajdują się w lewej części strony – w bardzo rozpoznawalnym miejscu. Obok wpisu może pojawić się również logo Twojej firmy. Szczegóły znajdują w dziale Oferta.