Stwórz logo z eGospodarka.pl

Portal eGospodarka.pl wraz z autorską pracownią projektowania logo ALW GRAFIK stworzyły serwis poświęcony projektowaniu logo firmy. Można się w nim nie tylko dowiedzieć, jakie powinno być dobre logo ale także zamówić profesjonalnie wykonany znak firmowy.

Termin ‘logo’ używany jest dla całego znaku, składającego się z sygnetu (symbolu graficznego) i logotypu (tekstowego przedstawienia nazwy). Graficzna forma przedstawiania symbolu i nazwy firmy, stanowi ważny element identyfikacji przedsiębiorstwa. Jego znaczenie marketingowe jest porównywalne z dobrze dobraną nazwą czy hasłem wiodącym firmy. Dlatego niezwykle istotne jest profesjonalne zaprojektowanie logo, które będzie kojarzyło się z firmą i jej działalnością.

Niemal każda firma posiada swoje logo, jednak tylko niektóre znaki już od pierwszego spojrzenia zapadają w pamięć. Decyduje o tym między innymi jakość i czytelność samego logo. Zadaniem serwisu logo.egospodarka.pl jest pomoc w takim zaprojektowaniu nowego lub odświeżeniu dotychczasowego znaku, by firma stała się lepiej rozpoznawalna.

– Dobre logo łączy prostotę graficzną kształtu oraz efektywny przekaz idei. Musi być znakiem oryginalnym i zawierać minimalną ilość kolorów, tak, żeby klient identyfikował firmę poprzez jej znak i podświadomie, szybko oraz pozytywnie kodował go w pamięci – mówi Andrzej-Ludwik Włoszczyński, właściciel firmy ALW GRAFIK.

W ramach serwisu logo.egospodarka.pl można zamówić logo firmowe, korzystając z jednego z trzech pakietów, zawierających nie tylko projekt samego znaku ale także (w zależności od wybranej opcji) projekt papierów firmowych, wizytówek czy kopert.

– Na pomysł pokazania jak ważne jest dobre logo wpadliśmy przy okazji rewitalizacji znaku eGospodarka.pl. Praca ALW GRAFIK spowodowała, że nasze odświeżone logo jest lepiej rozpoznawalne a przy tym zachowało ciągłość w stosunku do wcześniejszej jego wersji. Myślę, że propozycja skorzystania z www.logo.egospodarka.pl by przygotować nowe lub wprowadzić korekty w dotychczasowym logo, będzie dla wielu firm niezwykle cenna – mówi Beata Szkodzin, wydawca serwisu eGospodarka.pl

W związku z uruchomieniem nowego serwisu eGospodarka.pl przygotowała zniżkę w wysokości 20 procent dla wszystkich klientów, którzy zdecydują się na zamówienie logo do końca roku 2005.

http://www.logo.egospodarka.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry