Stwórz własną decyzję dla bankowości cyfrowej i portalu płatniczego

Rozwiązania Crassula White Label pozwolą Ci stworzyć PSP, Banking, FX produkty tak, jak tego chcecz w ciągu kilku dni, a nie miesięcy. Zaczęliśmy pracować od prostego pomysłu – zapewnienia szybkiego i łatwego, a jednocześnie technologicznego do uruchomienia współczesnych technologii finansowych. Dziś, ciesząc się zaufaniem liderów branży, stawiamy na bezpieczeństwo i łączność, elastyczność i wygodę. Dostawiamy prodykty cyfrowe najwyżczej klasy jakości ponad 5 milionom użytkowników na całym świecie.

Stwórz własną decyzję dla bankowości cyfrowej i portalu płatniczego 1

Wydawanie kart i zarządzanie

Kiedy uruchamiasz własną bankowość, e-portfel czy chcesz łatwo wbudować rozwiązania FinTech w swój produkt, Crassula Banking zapewni Ci pokrycie. Nadaje się do:

  • firm, obsługujących klientów biznesowych i prywatnych instytucji;
  • instytucji finansowych, odspzedających numery IBAN i płatności;
  • przedsiębiórstw z wymiany walut;
  • telekomunikacji, handlowców detalicznych, firm crowdfundingów, które chcą otwórzyć konta dla klientów.

Wszystkie konta są wielowalutowe, działają dla klientów biznesowych oraz prywatnych licencjonowanych instytucji finansowych przez interfejsy API, web i mobilne. Wydawaj i zarządzaj kartami, przetwarzaj transakcje, ustaw prowizję. Oferuj swoim klientom swobodę zakupów w internecie i offline, korzystając sie z wirtualnych i plastikowych kart. Zarządzaj saldami, walutami, odwołanymi płatnościami w ramach jednej usługi.

Co to jest – bramka płatnicza

Pracując z systemem white label, musimy zrozumieć, czym jest bramka płatnicza. Typ white label – to taki system bramek, który nadaje możliwość firmom albo markom przetwarzanie płatności w internecie przy użyciu ich nazwy marki czy usług osób trzecich. Tutaj „biały” stosuje się produktu, wyprodukowanego przez inną firmę z białą etykietą, bez nazwy marki lub znaku towarów i usług. Tak działa sie dla tego, oby inna firma mogła nakleić swoją etykietę na produkt.

Mówiąc inaczej, firma umieszcza swoje logo na rozwiązaniach, równoczęśnie usuwa oryginalną nazwą marki producenta. Następnie firma wykorzystuje ten produkt do brandyngu i sprzedaży. Zasadniczo przypisuje ten produkt końcowy samej firmie.

Bramka płatnicza oferuje wiele interfejsów i narzędzi. Kiedy jesteś marketerem lub sprzedawcą i nie zawsze posiadasz umiejętności rozwijania własnych narzędzi w internecie, wtedy pomoże platforma bramki pieniężnej. Pomóc i wsparcie techniczne zapewni strona trzecia, która opracuje twoją bramkę white label.

Przykładowo, serwis Crassula stosuje podejście modułowe do tworzenia rozwiązań. Możesz wybrać, które narzędzia chcesz mieć we własnym produkcie finansowym. Także możesz stworzyć produkt white label swoich marzeń i w taki sposób rozwiązać wszystkie swoje problemy. Wystarczy tylko kilku kliknięć.

Produkt ten zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki predykcyjnemu wykrywaniu zagrożeń i ryzyków: firmy z białymi etykietami oferują większą elastyczność w tworzeniu rozwiązania zabezpieczającego. Dlatego zawsze jest możliwość integrować w produkt usługi innych firm. W taki sposób można chronić dane klientów i powiększyć ich dokładność. Jeśli jedną z Twoich obaw jest bezpieczeństwo produktu finansowego, możesz skorzystać się z pomocy naszych ekspertów.

Przetwarzanie online-płatności

Stwórz własną globalną bramkę płatności eCommerce razem z Crassula. Pracuje w pełni zgodnie z standardem PCI DSS, opracowany zgodnie z możliwościami pozyskiwania, alternatywnymi metodami płatniczymi oraz z rozwiązaniami w dziedzinie zapobiegania oszustwom, zarządzaniem ryzyków, integracji handlowców, inteligentnym routingiem, wirtualnymi walutami.

Niezależnie od działalności – e-handlu, usług subskrypcji, czy przy potrzebie od czasu do czasu otrzymywania zapłat, narzędzia serwisu eCommerce od Crassula pomogą Ci stworzyć wrażenie dla klientów.

Oświadczenia, raporty, limity, dostęp

Oświadczenia, raporty poinformują Ciebie i Twoich klientów o działaniach na kontach. Limity, dwuskładnikowa weryfikacja dostępu zapewniają zabezpieczenia, pomagające Twojemu biznesu zachować bezpieczeństwo.

Otwarte API z połączeniem z bankiem, pozwala osiągnąć łączności i nieskończoną możliwości integracji. Interfejs API pozwala sprzedawcom integrować zamówienia za pomocą kodu lub korzystać z interfejsu API REST.

Dowiedz  się, jak płacić za pomocą White-label Gateway w ciągu tylko 5 minut

Będąc przedsiębiorcą, na pewno chcesz być na bieżąco z najnowszymi technologiami. Branża pieniężna nie jest wyjątkiem. Sposób wpływów i wydań pieniędzy, używanych do pracy, teraz zupełnie inny, i tradycyjne środki płatnicze już nie są aktualne. Białe etykiety znacząco zmieniły charakter i przebieg tranzakcji finansowych. One są skuteczną bramką monetarną dla biznesu. Bądź na bieżąco, jeśli chcesz dowiedzeć się wiecej i stworzyć własne rozwiązanie.

Kto potrzebuje bramki płatniczej i jak zdobyć ją

Każda firma, która chce zdobyć satysfakcję klientów, potrzebuje technologii White Label Gateway. Naszymi klientami są e-sklepy, oprogramowanie e-commerce, platformy do gier. Jeśli chcesz mieć bramkę płatniczą, możesz poinformować nas o pomyśle na produkt z białą etykietą. My możemy zaprojektować i uruchomić go tak, jak go widzisz.

Przy wyborze firmy white label należy upewnić się, że żadne dane osobiste nie wyciekają. Firma, z którą zdecydujesz się współpracować, musi spełniać standardy międzynarodowe.

Co otrzymasz dzięki naszemu rozwiązaniu

Wystarczy spojrzeć na naszą stale rosnącą listę ostatnich integracji, aby pomóc Ci zrozumieć, jak poważnie staramy się realizować Twoje aspiracje biznesowe. System Crassula współpracuje z wieloma bankami, i liczba ta nieustannie rośnie. Możesz wybrać najbardziej pożądaną instytucję finansową spośród naszych partnerów.

Niezaprzeczalną zaletą serwisu jest wiele sposobów płatności.

Crassula – to Twój najlepszy pomocznik w tworzeniu własnej bramki płatniczej. Dzięki naszemu zespołowi specjalistów do sprawy opracowywania produktów pod własną marką i skutecznemu praktycznemu wsparciu możesz korzystać z zarządzanych usług i wdrażać je, aby zwiększyć rentowność swojej firmy. Crassola jest najwspółcześniejszym serwisem płatniczym na całym świecie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top