Stylizuj z Arytonem (inf. pras.)

Aryton konsekwentnie realizuje strategię obecności w social media. „Twoja stylizacja” to ciekawy konkurs dla wszystkich pasjonatów mody, który właśnie ruszył na facebookowym profilu firmy.

Konkurs „Twoja stylizacja” firma Aryton organizuje przy współpracy agencji social media PoProstu.Net należącej do z Grupy AMP Media, która odpowiada za obsługę i aktywną komunikację marki poprzez kanały social media. Zaprojektowana przez PoProstu.Net aplikacja konkursowa pozwala na stworzenie własnej kompozycji z ubrań Arytonu, a  następnie zamieszczenie jej w konkursowej galerii, którą można przeglądać przez cały okres trwania konkursu.

Aplikacja Konkursowa powstała w oparciu o Open Grapha i dostępna jest w zakładce na stronie https://www.facebook.com/ArytonPolska.

Stylizuj z Arytonem (inf. pras.) 1

Co tydzień ukaże się tło stylizacji sugerujące temat, w obszarze którego będą poruszać się Fani tworzący swoje prace. Uczestnicy konkursu, a jednocześnie Użytkownicy aplikacji mogą uruchomić swą wyobraźnię i za pomocą części garderoby dać upust swej modowej fascynacji. Do utworzenia kompozycji Fani mają do wykorzystania wszystkie części garderoby z dostępnego asortymentu Arytonu, w tym produkty z następujących kategorii: bluzki, torby, kurtki, spódnice, akcesoria, żakiety, płaszcze, suknie oraz spodnie. Aplikacja została wyposażona w intuicyjne narzędzia powiększania, obracania oraz nakładania na siebie produktów.

Raz w tygodniu spośród wszystkich nadesłanych prac Komisja Konkursu wybierze najlepszą kompozycję. Dodatkowo drugą, równoważną nagrodę, otrzyma osoba, której stylizacja zbierze najwięcej głosów internautów. Głosować będą mogli tylko Fani Arytonu na Facebooku. Spośród  najlepszych prac Komisja Konkursowa wybierze autora Nagrody Miesiąca. Konkurs potrwa 2 miesiące.

Informacja prasowa pochodzi od PoProstu.Net, Agencja Mediów Społecznościowych, Partnera e-biznes.pl.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry