Styropol Sp. z o.o. wdraża Microsoft Business Solutions

Microsoft Business Solutions poinformował, że Styropol Sp. z o.o. , wielozakładowe przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i zbytem materiałów termoizolacyjnych, wybrało system Microsoft Business Solutions-Axapta. Wdrożenie sytemu Axapta przeprowadza CSF Polska Sp. z o.o. certyfikowany partner Microsoft Business Solutions.

Wdrożenie systemu Axapta w Styropol Sp. z o.o. rozpoczęło się w styczniu 2003 r. W lipcu br. planowane jest pełne uruchomienie systemu. CSF Polska Sp. z o.o. wdraża:
– moduły finansowe włącznie z kontrollingiem,
– handel,
– gospodarka magazynowa,
– planowanie i rozliczanie produkcji,
– CRM.

Dzięki wykorzystaniu modułu Axapta Object Server wzmocniony zostanie nadzór właścicielski nad rozproszoną strukturą firmy Styropol Sp. z o.o. W trakcie wdrożenia system Axpata zostanie zintegrowany z istniejącym w centrali firmy Schwenk Group Deutschland, właściciela Styropol Sp. z o.o., systemem ERP innego producenta.

“Zdecydowaliśmy się na wdrożenie kompleksowego systemu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem, by umocnić swoją pozycje rynkową i zwiększyć dynamikę rozwoju organizacji. System Microsoft Business Solutions-Axapta wybraliśmy spośród wielu istniejących na polskim rynku. Axapta spełnia nasze oczekiwania oraz wymagania stawiane przez firmę macierzystą Schwenk Group Deutschland” powiedział Maciej Szewczuk, dyrektor finansowy Styropol Sp. z o.o. “Wybór CSF Polska Sp. z o.o. na partnera wdrożeniowego i współpraca z doświadczonymi we wdrażaniu systemu Axapta konsultantami, zapewnia nam udane wdrożenie i profesjonalną obsługę”.

http://www.navision.com/pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry