Sukces e-insurance.pl

Opublikowano: 13 grudnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi:

W ciągu zaledwie 6 tygodni ponad 250 agentów ubezpieczeniowych zgłosiło swoje dane kontaktowe do vortalu e-insurance.pl. Umieścili oni prawie czterysta bezpłatnych wpisów reklamowych, pozwalających dotrzeć ze swoją ofertą do czytelników vortalu.

Producent vortalu ocenia, że rentowność zostanie osiągnięta w 2004 roku. Pierwszoplanowym i nadrzędnym celem jest zbudowanie stałej, aktywnej i lojalnej grupy czytelników. Aktualnie vortal posiada 4.300 zarejestrowanych czytelników i należy do najczęściej odwiedzanych serwisów tematycznych poświęconych ubezpieczeniom (w zestawieniu nie są brane pod uwagę subserwisy portali horyzontalnych, których profile użytkownika są zupełnie inne).

http://www.e-insurance.pl

Sylwester KozakSukces e-insurance.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.