Super Media dla Banku Ochrony Środowiska

Opublikowano: 16 czerwca 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Super Media zaprojektowała i wykonała serwis Banku Ochrony Środowiska.

Główny nacisk przy projektowaniu został położony na prezentacje produktów oraz informacje o usługach banku. Na stronie uzyskamy dane na temat wyników finansowych, notowań, kursów walut, taryf i opłat. Serwis zawiera szereg narzędzi ułatwiających dotarcie do informacji o usługach bankowych: newsletter, formularze, wyszukiwarka, kalkulator, pliki do ściągnięcia itp. Kolorystyka nawiązuje do charakteru Banku, który w nazwie ma ochronę środowiska, a wiec dużo zieleni i kolorów ziemi.

Wdrożenie witryny dla Banku Ochrony Środowiska. zostało oparte na aplikacji Content Manager – autorskim systemie opracowanym przez pracowników Super Media, który w zdecydowany sposób ułatwia zarządzanie nie tylko treścią, ale również grafiką na stworzonej stronie.

Content Manager 2.0 jest rozwiązaniem ułatwiającym proces zarządzania tekstem oraz grafiką prezentowaną na stronie. Dotychczas w tej technologii wykonano m.in. serwisy internetowe: ACP PHARMA S.A (www.acppharma.pl), BPH PBK (www.bphpbk.pl), Głównego Urzędu Ceł (www.guc.gov.pl), Cadena S.A. (www.cadena.pl), Urzędu Miasta Dąbrowa Górnicza (www.dabrowa-gornicza.pl), Konfederacji Pracodawców Polskich (www.kpp.org.pl) oraz firmy HADOR (www.inforbud.pl).

http://www.bosbank.pl

Sylwester KozakSuper Media dla Banku Ochrony Środowiska

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.