Super Media dla branży spedycyjnej

Opublikowano: 18 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Super Media zakończyła realizację 2 nowych projektów WWW w branży spedycyjno-transportowej. Nowe produkcje zostały wykonane dla współpracujących od wielu lat z Super Media firm – Servisco (Grupa DHL) oraz Grupy PEKAES.

Uznany za najlepszy w branży w ubiegłorocznym rankingu „Pulsu Biznesu” serwis servisco.com.pl podlega ciągłej rozbudowie o nowe funkcjonalności. Zrealizowany mini serwis „Polska w Unii Europejskiej” pełni rolę informatora, którego celem jest zaprezentowanie rzetelnej i wyczerpującej informacji dot. zagadnień związanych z Unią Europejską. Informacje zostały przedstawione w formie pytanie-odpowiedź (FAQ) w 8 głównych kategoriach w tym m.in. Unia celna, Podatki, Transport, Konkurencja. Zainteresowani mają możliwość wysłania wiadomości elektronicznej z prośbą o szczegóły dotyczące danego zagadnienia.
Na mini-witrynę „Polska w UE” prowadzi button z zegarem odmierzającym czas do wstąpienia Polski w struktury europejskie umieszczony na stronie głównej www.servisco.com.pl.

Ponadto Super Media wykonała serwis WWW dla przewoźnika PEKAES Transport S.A. należącego do największego spedytora w kraju i jednego z największych w Europie – GRUPY PEKAES. Witryna ma charakter korporacyjny i informuje o organizacji oraz świadczonych przez nią usługach transportowych. Serwis został zrealizowany w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej, a jego funkcjonalność wzbogaca mechanizm marketingu wirusowego – „poleć znajomemu”. Projekt wykonano w technologii HTML i Flash.

http://www.servisco.com.pl
http://www.pekaes-transport.com.pl
http://www.supermedia.pl

Sylwester KozakSuper Media dla branży spedycyjnej

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.