Super Media dla Rzecznika Praw Dziecka

Opublikowano: 26 maja 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Super Media na zlecenie Rzecznika Praw Dziecka stworzyła nowy serwis poświęcony problemom młodzieży. Pod adresem strefamlodych.pl można znaleźć między innymi listę kontaktów do osób i organizacji, które pomagają dzieciom i walczą o przestrzeganie ich praw, jak również liczne porady.

Nowa witryna ma być przede wszystkim forum wymiany myśli, czemu mają służyć prowadzone na stronie dyskusje, czaty, konkursy oraz ankiety. Ponadto za pośrednictwem strony można zgłosić rzecznikowi informacje o nurtujących młodzież problemach, nie obawiając się jednocześnie o swoją osobę, bowiem można to zrobić całkowicie anonimowo.
Koncepcja graficzna strony została opracowana w sposób prosty i przejrzysty tak, by nawigacja po serwisie była szybka i sprawna, a każdy z odwiedzających stronę mógł dotrzeć do potrzebnych informacji bez żadnych problemów.

Warto dodać, iż serwis został oparty na autorskim systemie do zarządzania treścią – Content Manager 2.0 – co znacznie upraszcza proces zarządzania tekstem oraz grafiką prezentowaną na stronie.

http://www.strefamlodych.pl

Sylwester KozakSuper Media dla Rzecznika Praw Dziecka

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.