Super Media prezentuje obiekty wypoczynkowe MON

Opublikowano: 3 grudnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Super Media opracowała koncepcję i wykonała prezentację multimedialną dla Ministerstwa Obrony Narodowej.

Celem zakończonego projektu było interaktywne przedstawienie ośrodków wypoczynkowych podległych Ministerstwu Obrony Narodowej oraz dostarczenie praktycznych informacji szerszemu gremium o potencjalnych możliwościach ich wykorzystania. Każdy z przedstawionych obiektów posiada krótką charakterystykę, informacje ułatwiające kontakt z wybraną placówką, jak również galerię zdjęć prezentujących walory ośrodka. Ponadto przy niektórych z nich umieszczono krótkie filmy ukazujące obiekt wraz z jego infrastrukturą umożliwiającą także aktywny wypoczynek.

Na interaktywnej mapie Polski umieszczono 10 placówek podległych MON, których szersza prezentacja następuje po wybraniu interesującego użytkownika obiektu.

Projekt multimedialny został stworzony w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej poszerzając w ten sposób krąg osób mogących zapoznać się z pełną ofertą wszystkich ośrodków podległych Ministerstwu.

Sylwester KozakSuper Media prezentuje obiekty wypoczynkowe MON

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.