Super Media wdraża intranet dla Volkswagen Bank Polska

Opublikowano: 26 lutego 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Współpraca Volkswagen Bank Polska i Super Media zaowocowała realizacją intranetu skierowanego na potrzeby pracowników tej instytucji finansowej. Zakończone wdrożenie systemu ma na celu usprawnienie komunikacji wewnętrznej oraz zapewnienie personelowi stałego dostępu do aktualnych informacji.

Kompendium wiedzy korporacyjnej Volkswagen Bank Polska zostało oparte na platformie popularnego systemu klasy CMS – RedDot Professional. Rozwiązanie to umożliwia szybką i łatwą aktualizację treści serwowanych w intranecie przez pracowników poszczególnych departamentów banku.

Zakres działań Super Media w projekcie polegał na opracowaniu koncepcji graficznej opartej na założeniach korporacyjnych Volkswagen Bank oraz wdrożeniu systemu RedDot Content Management Server.

http://www.supermedia.pl

Sylwester KozakSuper Media wdraża intranet dla Volkswagen Bank Polska

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.