SuperHost i serwerydedykowane.pl razem w nowej szacie

Opublikowano: 16 grudnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Od kilku dni klienci SuperHost korzystają z nowej strony internetowej, która integruje dwa kluczowe, dotychczas odrębne serwisy superhost.pl i serwerydedykowane.pl. Nowy serwis został zbudowany całkowicie od podstaw, a prace projektowe, graficzne i programistyczne zajęły kilka miesięcy.

Nowa strona to połączenie w spójną całość najważniejszych usług firmy, zarówno hostingowych, jak i serwerowych. Istotne zmiany w serwisie www nastąpiły po raz pierwszy od jego uruchomienia w 2003 roku. Całkowitej zmianie graficznej towarzyszą usprawnienia funkcjonalne nowej strony. Pojawił się nowy układ treści, w którym wszystkie usługi firmy, tj. Hosting WWW, Hosting Reseller, Serwery Wirtualne VPS, Serwery Dedykowane oraz Domeny internetowe prezentowane są przejrzyście na stronie głównej. Dostęp do szczegółów oferty jest szybki i intuicyjny. Wprowadzono także sporo nowych treści opisujących usługi i ich działanie.

– Jednym z głównych założeń dla nowego serwisu superhost.pl było ułatwienie naszym klientom dostępu do całej gamy usług hostingowych: od rozwiązań zaspokajających standardowe potrzeby, jak hosting stron www i poczty e-mail, po bardziej zaawansowane. Cel został osiągnięty – mówi Michał Jerzyk, Dyrektor Zarządzający SuperHost. – Teraz, w obrębie jednego serwisu i spójnych mechanizmów związanych z obsługą usług i zamówień, klienci mogą wybierać najlepsze rozwiązania dla prowadzenia biznesu w internecie.

Drugą korzystną dla klientów zmianą jest całkiem nowy system zamówień, który krok po kroku, w prosty dla użytkownika sposób, pomaga przejść proces zlecenia usługi. Nowa odsłona to połączenie wygody i przejrzystości  koszyka, ułatwień w korzystaniu z rabatów i promocji, a także duży komfort w zarządzaniu zamówieniami.

Ostatni rok przyniósł bardzo dużo zmian w działającej od ponad sześciu lat na rynku firmy SuperHost. – Własna infrastruktura,  nowoczesny sprzęt i dodatkowe zabezpieczenia to wszystko wynik stałego rozwoju SuperHost. Dzięki temu oferujemy niezmiennie wysoką jakość, przyjazną całodobową obsługę klienta oraz mocno rozbudowany wachlarz usług – mówi Aleksander Mach, współzałożyciel SuperHost. – W najbliższym czasie planujemy kolejne zmiany organizacyjne i ofertowe, ale najważniejsze jest to, że jesteśmy niezmiennie doceniani przez naszych klientów za wyjątkowo korzystną relację jakości i zakresu usług do ceny.

SuperHost zapowiada systematycznie uzupełnianie serwisu o nowe informacje i materiały przydatne dla nowych i aktualnych użytkowników. Z okazji aktywacji nowej strony przygotowano również specjalną ofertę promocyjną.

Hanna LaskowskaSuperHost i serwerydedykowane.pl razem w nowej szacie

Podziel się!

O autorze

hania