Surfland partnerem Xerox Business Services

Opublikowano: 15 marca 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Surfland, firma wchodząca w skład grupy kapitałowej SSK S.A., podpisał umowę o współpracy z Xerox Business Services – światowym liderem usług związanych z outsourcingiem procesu zarządzania dokumentami.

Dzięki temu grupa SSK poszerza swoją ofertę outsourcingową o:
Facilities Management – kompleksową obsługę procesu przetwarzania dokumentów w pomieszczeniach Klienta lub dedykowanym centrum zewnętrznym.
DocuCare – polegające na oddelegowaniu do siedziby Klienta pracownika firmy, do którego obowiązków należy wymiana materiałów eksploatacyjnych, zapewnienie odpowiedniej jakości kopii i wydruków, utrzymanie czystości urządzenia oraz pomoc użytkownikom w wykonywanych pracach.

Wdrożenie tych rozwiązań odciąża pracowników Klienta od problemów związanych ze sprzętem kopiującym i drukującym oraz pozwala na redukcję kosztów procesu zarządzania dokumentami – średnio o 10% (wg Xerox Business Services).

Aktualnie grupa SSK zapewnia outsourcing:
ˇ zasobów sieciowych,
ˇ zasobów informatycznych,
ˇ zabezpieczenia danych,
ˇ procesu zarządzania dokumentami.

http://www.ssk.com.pl

Sylwester KozakSurfland partnerem Xerox Business Services

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.