SWATER – znajdź osobę przypadkowo poznaną

SWATER to platforma internetowa zaprojektowana, aby wspierać nawiązywanie kontaktów, oraz pomóc w tworzeniu trwałych związków. Platforma skierowana jest dla wszystkich osób poszukujących wartościowych i interesujących relacji międzyludzkich.

Nowatorstwo systemu SWATER polega na odwróceniu modeli łączenia ludzi stosowanych przez tradycyjne systemy randkowe i biura matrymonialne. Poprzez moduł SPLOT daje szanse ponownego spotkania atrakcyjnej dla nas osoby, z którą przypadkowo się widzieliśmy, a poprzez moduł AKORD umożliwia poznanie osób, które są do nas faktycznie podobne zarówno pod względem osobowości jak i charakteru, co zwiększa szanse na satysfakcjonującą relację. Korzystanie z platformy jest obecnie bezpłatne.

SPLOT wykorzystuje efekt pierwszego kontaktu wzrokowego z drugą osobą, podczas którego następuje najbardziej znacząca część oceny drugiego człowieka. Aby odnaleźć osobę z którą nastąpił kontakt wystarczy wypełnić formularz internetowy podając informacje na temat czasu, miejsca i kontekstu spotkania. W przypadku, kiedy w ten sam sposób reagują dwie osoby, specjalna baza danych wysyła komunikat do zainteresowanych osób.

W module AKROD użytkownicy wypełniają specjalnie zaprojektowana ankietę, w której w serii pytań użytkownik definiuje swój profil osobowościowy, charakterologiczny i wyznawany system wartości. Jeśli w bazie danych znajdzie się osoba, która odpowiada profilem konkretnej osobie, obydwu użytkowników zostaje o tym poinformowanych.

http://www.swater.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry