SWATER – znajdź osobę przypadkowo poznaną

SWATER to platforma internetowa zaprojektowana, aby wspierać nawiązywanie kontaktów, oraz pomóc w tworzeniu trwałych związków. Platforma skierowana jest dla wszystkich osób poszukujących wartościowych i interesujących relacji międzyludzkich.

Nowatorstwo systemu SWATER polega na odwróceniu modeli łączenia ludzi stosowanych przez tradycyjne systemy randkowe i biura matrymonialne. Poprzez moduł SPLOT daje szanse ponownego spotkania atrakcyjnej dla nas osoby, z którą przypadkowo się widzieliśmy, a poprzez moduł AKORD umożliwia poznanie osób, które są do nas faktycznie podobne zarówno pod względem osobowości jak i charakteru, co zwiększa szanse na satysfakcjonującą relację. Korzystanie z platformy jest obecnie bezpłatne.

SPLOT wykorzystuje efekt pierwszego kontaktu wzrokowego z drugą osobą, podczas którego następuje najbardziej znacząca część oceny drugiego człowieka. Aby odnaleźć osobę z którą nastąpił kontakt wystarczy wypełnić formularz internetowy podając informacje na temat czasu, miejsca i kontekstu spotkania. W przypadku, kiedy w ten sam sposób reagują dwie osoby, specjalna baza danych wysyła komunikat do zainteresowanych osób.

W module AKROD użytkownicy wypełniają specjalnie zaprojektowana ankietę, w której w serii pytań użytkownik definiuje swój profil osobowościowy, charakterologiczny i wyznawany system wartości. Jeśli w bazie danych znajdzie się osoba, która odpowiada profilem konkretnej osobie, obydwu użytkowników zostaje o tym poinformowanych.

http://www.swater.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry