Świąteczne zakupy w NEO24.pl

NEO24.pl, jeden z największych sklepów internetowych RTV/ AGD w Polsce, po raz kolejny już oferuje swoim zabieganym Klientom specjalną przedświąteczną akcję – Gwarancję Renifera, dzięki której zamówione nawet na kilka dni przed Wigilią prezenty dotrą na czas.

Objęte gwarancją produkty można odbierać za pomocą przesyłki kurierskiej, ale także – oszczędzając na kosztach przesyłki – w sieci Punktów Osobistego Odbioru, których NEO24.pl ma w całej Polsce aż 12.

Mieszkańcy dużych miast m.in. Bydgoszczy, Katowic, Krakowa, Lublina, Gdańska, Łodzi, Poznania, Szczecina i Warszawy mogą zamawiać prezenty aż do 22 grudnia, do godziny 16:00. Mieszkańcy mniejszych miast, a także osoby korzystające z przesyłki kurierskiej mogą składać zamówienia do godziny 24:00, 21 grudnia. We Wrocławiu natomiast przyjęte zostaną nawet zamówienia złożone do godziny 17:00, 23 grudnia.

Dodatkowo w okresie przedświątecznym NEO24.pl specjalnie wydłuża czas przyjmowania zamówień. Operatorzy NOE24.pl pozostaną do dyspozycji Klientów w godzinach od 8:00 do 20:00 (poniedziałek – piątek) oraz od 10:00 do 14:00 w soboty. Punkty Wydań Osobistych czynne są od 10:00 do 20:00 (poniedziałek – piątek) oraz w soboty od 10:00 do 14:00.

W zeszłym roku z akcji skorzystało kilkanaście tysięcy Klientów.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry