Świąteczne życzenia dla bliskich na bliscy.pl

Święta to czas radości, którą warto dzielić się z najbliższymi. To czas odświeżania rodzinnych historii, podtrzymywania tradycji, zacieśniania więzi. Serwis bliscy.pl umożliwia wysłanie wyjątkowych, świątecznych życzeń w prosty, szybki i wygodny sposób. Nie ma potrzeby logowania, wystarczy wpisać życzenia i podać adres mailowy osoby, której dobrze życzymy.

Spokojny czas przy świątecznym stole to doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej na temat historii własnej rodziny. Założenie drzewa genealogicznego w serwisie bliscy.pl i odkrywanie wspólnych korzeni, może okazać się początkiem wspólnej pasji całej familii. Obecnie do drzew genealogicznych stworzonych w witrynie dodanych jest już ponad 5,6 miliona osób.

Zapisanie najciekawszych rodzinnych historii to sposób na to, by miały szansę poznać je następne pokolenia. Wystarczy założyć rodzinne forum, w którym wspólnie z najbliższymi będą opisywane najciekawsze, najbardziej dramatyczne, ale także najzabawniejsze fakty z życia rodziny. Świąteczne spotkania można uwiecznić również na zdjęciach lub filmach. Dodane do własnego profilu, dają bliskim sposobność do ich oglądania, oceniania i komentowania.

http://bliscy.pl/zyczenia_wyslij.html

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry