SwiatObrazu.pl w nowej odsłonie

Internetowy Dziennik o Fotografii i Wideo SwiatObrazu.pl wystartował w nowej odsłonie.
Zmieniona została graficzna kompozycja i układ strony, dzięki czemu SwiatObrazu.pl zwiększył swoją atrakcyjność i poszerzył funkcjonalność. To także wyjście naprzeciw wysokim wymaganiom czytelników i chęć odpowiedzi na najnowocześniejsze trendy.

Aby zagwarantować spójność i aktualność prezentowanych w serwisie SwiatObrazu.pl treści przebudowano również jego architekturę informacyjną. Reorganizacji poddane zostały działy tematyczne, co ułatwić ma czytelnikom poruszanie się po interesujących ich dziedzinach oraz szybsze docieranie do potrzebnych im wiadomości.

Pojawiły się również cykliczne działy, takie jak „Recenzje aparatów cyfrowych” w każdy poniedziałek i środę oraz w piątki „Recenzje wokół fotografii”. We wtorki przedstawiane są „Sylwetki fotografów”, a o „Wystawach na Świecie” można przeczytać w każdy czwartek. Na koniec tygodnia w niedzielę w chwili relaksu cykl „Rozważania różne o fotografii”.

„Nowa szata graficzna, odświeżony wygląd SwiataObrazu.pl jest konsekwencją i dowodem ciągłego rozwoju, codziennego wysiłku jaki wkładamy w podnoszenie poziomu prezentowania treści naszym czytelnikom. Ich opinie są dla nas najważniejsze, dlatego staramy się żeby SwiatObrazu.pl był przejrzysty, czytelny, przyjazny i dopasowany do ich potrzeb. Realizację tych celów opieramy na nowoczesnej strukturze, atrakcyjnym wyglądzie, a przede wszystkim na udoskonalonej użyteczności serwisu. Pragniemy, żeby każdy czytelnik szybko i bez problemu znalazł wszystkie interesujące go informacje, dlatego stawiamy na precyzyjną ich wizualizację. Mam ogromną nadzieję, że sposób w jaki realizujemy nasze plany rozwojowe spotkają się z pozytywną oceną czytelników SwiataObrazu.pl”  – Bogusława Słota (Wydawca)

www.swiatobrazu.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry