Światowa premiera LANDesk Management Suite

LANDesk Software zaprezentował w dniu 22 października nową, ósmą już wersję swojego flagowego produktu – LANDesk Management Suite – rozwijanego od 13 lat, wielokrotnie nagradzanego systemu do zarządzania środowiskiem PC.

Nowa wersja jest „kamieniem milowym” w rozwoju filozofii zarządzania środowiskiem PC. Do wersji 8 wprowadzono m.in. nowe moduły i ulepszono funkcjonalność, poprzez możliwość zarządzania patchami bezpieczeństwa, zarządzanie licencjami oprogramowania i wiele innych udogodnień Wśród nich można wymienić wykrywanie urządzeń podłączonych poprzez USB czy wykrywanie wszystkich urządzeń w sieci (nie tylko stacji PC).

LANDesk Management Suite jest zintegrowanym systemem aplikacji do dystrybucji oprogramowania, inwentaryzacji sprzętu i pomiaru wykorzystania licencji oraz zdalnego zarządzania stacjami roboczymi oraz serwerami. System przyspiesza i ułatwia pracownikom działów IT wykonywanie kluczowych zadań związanych z obsługą systemów i użytkowników, takich jak dystrybucja w krótkim czasie oprogramowania, zdalne rozwiązywanie problemów użytkowników na stacjach roboczych, podejmowanie decyzji o zakupach w oparciu o stale aktualną inwentaryzacyjną bazę sprzętu i oprogramowania, pomiar i zarządzanie licencjami, naprawę uszkodzonego oprogramowania czy wreszcie stały monitoring serwerów i stacji roboczych.

LANDesk Management Suite przez lata zdobywał liczne nagrody i wyróżnienia m.in. w Network World – Best of Tests Award dwukrotnie zajął 1 pierwsze miejsce jako najlepszy produkt do zarządzania środowiskiem PC; w Networking Industry Awards 2003 był finalistą w kategorii Sieciowy Produkt Roku; a w opinii Computing Awards Of Excellence 2003 został ogłoszony produktem roku w kategorii Zarządzanie Siecią.

Kluczowym partnerem LANDesk Software w Polsce jest Koma Nord z Gdyni, grupa Koma S.A.

http://www.koma.com.pl
http://www.landesksoftware.com/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top