Świstak ułatwia dodawanie aukcji

Serwis aukcyjny Swistak.pl jako pierwszy przygotował funkcjonalne i proste w użyciu narzędzie do importowania aukcji. Jest ono przeznaczone dla wszystkich sprzedawców, w szczególności sklepów internetowych, którzy chcieliby wykorzystać aukcje jako kolejny kanał dystrybucji towarów.

System przygotowany jest w oparciu o format CSV, dzięki czemu jest uniwersalny i możliwy do wdrożenia na praktycznie każdej platformie. Narzędzie pozwala na import w jednej chwili setek produktów przez co nakład pracy jest ograniczony do minimum. Dodatkową zaletą jest automatyczna synchronizacja z systemem sprzedawcy – partner jest powiadamiany o każdym zakupie na aukcjach. Dzięki takiemu rozwiązaniu partnerzy zyskują dostęp do tysięcy potencjalnych klientów, zachowując przy tym zerowy poziom kosztów – zarówno wystawianie jak i sprzedaż towarów na Świstaku jest darmowe.

Przykładem wykorzystania importu CSV jest sklep http://redmachine.swistak.pl/, który w ciągu kilku godzin stworzył i zaimportował bazę ponad 400 produktów. Według Anny Zasady, współwłaścicielki sklepu RedMachine.pl, mechanizm ten 'jest dobrym przykładem na to, jak proste narzędzia mogą ułatwić dotarcie do klientów, a w konsekwencji zwiększyć sprzedaż i zyski’.

Świstak to w chwili obecnej drugi pod względem popularności serwis aukcyjny w Polsce. Od początku swojej działalności jest darmowy zarówno dla kupujących jak i sprzedających. Posiada wiele innowacji, które czynią go bardzo przyjaznym dla użytkowników. Można do nich zaliczyć graficzny edytor aukcji, wersję WAP oraz elastyczny program partnerski pozwalający każdemu na stworzenie swojego własnego subserwisu w domenie swistak.pl.

W Styczniu Swistak.pl zanotował ponad 366 tys. unikalnych użytkowników (wg badania stat.pl/PBI), a w najbliższych dniach zarejestruje 100-tysięczną osobę.

CSV czyli Comma Separated Values to tekstowy, bardzo przejrzysty format przechowywania danych w którym poszczególne wartości są oddzielone średnikami. Jego struktura pozwala na eksport z praktycznie każdego rodzaju bazy danych.

http://www.swistak.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top