Sybase Polska rozbudowuje kanał partnerski

Firma specjalizująca się m.in. w rozwiązaniach bazodanowych i przenośnych oraz integracji aplikacji, podpisała umowy z kolejnymi partnerami. Do grona nowych firm partnerskich dołączyły m.in. Unizeto, Future Consulting Group oraz Uniwersytecka Opieka Zdrowotna z Lublina.

Podpisanie nowych umów wiąże się z wprowadzeniem przez Sybase nowego poziomu partnerskiego i zniesieniem procedur weryfikacyjnych. W czerwcu 2002 r. firma uruchomiła tzw. podstawowy poziom partnerski “Partner”, czwarty obok dotychczas istniejących: Commercial Application Provider, System Integrator oraz Value Added Reseller. Charakteryzuje się on bardzo przejrzystymi i wyjątkowo przyjaznymi kryteriami doboru partnerów. Każda firma, która uczestniczy w programie “Partner” otrzymuje upust na zakup technologii Sybase, nie jest jednocześnie zobligowana do utrzymania określonego poziomu sprzedaży.

“Firma przystępująca do podstawowego poziomu partnerskiego nie musi podpisywać z nami umów, nie wymagamy również dostarczania prognoz sprzedaży. Zgodę na współpracę wydajemy natychmiast po akceptacji nadesłanego zgłoszenia. Deweloperzy czy integratorzy zainteresowani współpracą z Sybasem na tym poziomie, nie są poddawani żadnym procedurom weryfikacyjnym, tak jak ma to zwykle miejsce przy podpisywaniu umów z partnerami” – powiedział Grzegorz Walicki, dyrektor generalny Sybase Polska.

Obok poziomu partnerskiego typu “Partner”, Sybase uruchomił program “Super Partner” oraz “Strategiczny Partner”. W odróżnieniu od poziomu podstawowego, uczestnicy są zobowiązani do podpisania stosownych umów. Jednocześnie wysokość upustów handlowych zależy od obrotów kwartalnych. Strategiczny Partner może dodatkowo prowadzić wspólne działania marketingowe z Sybase, uzyskuje również wsparcie handlowe ze strony korporacji. Wszyscy Super Partnerzy oraz Strategiczni Partnerzy mogą korzystać nieodpłatnie z wsparcia technicznego Sybase.

Do tej pory Sybase zawarł porozumienie z 70 firmami partnerskimi, z tego 12 firm skorzystało z podstawowego programu partnerskiego “Partner”. Do końca 2003 r. Sybase zamierza pozyskać 20 partnerów, w tym 10-12 firm w ramach podstawowego poziomu partnerskiego.

http://www.sybase.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry