Sybase prezentuje Ohio

Sybase ogłosiło plany wprowadzenia na rynek nowego rozwiązania integracyjnego o roboczej nazwie Ohio, zgodnego z koncepcjami Enterprise Application Integration (EAI) oraz Business Process Integration (BPI). Nowa generacja rozwiązań integracyjnych Ohio, pozwala na znaczące usprawnienie zarządzania procesami biznesowymi przedsiębiorstwa i ich elastyczne kształtowanie. Rozwiązanie koncentruje się na maksymalnym uproszczeniu procesu integracji oraz kładzie nacisk na poprawę wyników biznesowych i wzrost stopy zwrotu z inwestycji (ROI).

Bardzo często, dla funkcjonowania przedsiębiorstwa co najmniej tak samo ważne, jak wybór zintegrowanego systemu ERP, staje się dobranie odpowiedniej platformy zarządzania procesami biznesowymi – powiedział Paweł Bielecki, Business Development Manager w Sybase Polska.

Ohio to nowa generacja rozwiązań integracyjnych, minimalizujących wysiłek związany z utrzymaniem rozległych zasobów IT i ułatwiających analitykom biznesowym planowanie i zarządzanie procesami biznesowymi. Produkt posiada łatwy w obsłudze, intuicyjny interfejs użytkownika. Kadra zarządzająca i decydenci mają w ten sposób szansę na uzyskanie skonsolidowanych informacji na temat sprzedaży i marketingu w skali globalnej. Umożliwia rejestrowanie opóźnień w produkcji. Dzięki Ohio przedstawiciele handlowi uzyskają dostęp do aktualnych informacji o produktach i klientach.

W polskich przedsiębiorstwach istnieje wyraźna potrzeba zastosowania rozwiązań takich, jak Ohio czy produktów linii New Era of Networks. – dodał Paweł Bielecki. Przedsiębiorcy coraz wyraźniej zauważają potrzebę integracji nowo wdrażanych systemów z funkcjonującymi już aplikacjami obsługującymi procesy biznesowe kluczowe dla danej branży. Jej celem jest uzyskanie przejrzystej wiedzy na temat przepływów informacji oraz procesów w celu łatwego zarządzania nimi. Bardzo istotną funkcją Ohio jest możliwość integracji heterogenicznych środowisk wynikających np. z łączenia się firm w poszczególnych branżach. Przykładem jest branża farmaceutyczna, która stojąc w obliczu konsolidacji będzie potrzebować rozwiązań, które w sposób efektywny i szybki pozwolą zarządzać nowo powstałymi organizmami.

Rozwiązanie jest przeznaczone dla organizacji posiadających skomplikowaną architekturę systemów IT integrowanych ze sobą w sposób “tradycyjny”, czyli przy wykorzystaniu interfejsu “każdy-z-każdym”. Muszą to być jednocześnie organizacje dobrze zinformatyzowane, które posiadają systemy obsługujące kluczowe obszary biznesu, a które widzą ograniczenia wynikające z braku integracji między nimi. W żadnym wypadku fakt posiadania systemu ERP nie wyklucza zastosowania narzędzi do integracji – podkreślił Paweł Bielecki

Rozwiązanie będzie dostępne na rynku polskim w pierwszym kwartale 2003 roku.

http://www.sybase.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry