Sybase udostępnia platformę do tworzenia portali

Firma Sybase, Inc. poinformowała o premierze wersji beta najnowszej generacji platformy portalowej dla przedsiębiorstw, pod nazwą Sybase Enterprise Portal (EP) 5.0. Rozwiązanie umożliwi szybkie tworzenie oraz wdrażanie portali korporacyjnych. Charakteryzuje się niskim całkowitym kosztem posiadania (TCO) i pozwala na obsługę wielu serwerów aplikacyjnych. Jednocześnie w ramach globalnej inicjatywy (PDI) producenci software’u oraz integratorzy, bezpłatnie uzyskają oprogramowanie do tworzenia portali.

Sybase EP 5.0 jest rozwiązaniem portalowym gotowym do natychmiastowego wdrożenia. Zastosowana w nim technologia została już po raz drugi z rzędu uznana przez firmę Gartner, Inc. za jedną z najlepszych, czego dowodem jest raport z 1 maja 2002 r. W nowej wersji Sybase EP 5.0 dodano obsługę wielu serwerów aplikacyjnych, uproszczono nawigację, zwiększono poziom zabezpieczeń, a także zintegrowano funkcje tworzenia, wdrażania, zarządzania i monitorowania, co pozwoliło zmniejszyć całkowity koszt posiadania (TCO).

Sybase EP 5.0 w dużym stopniu upraszcza obsługę portali przez użytkowników, programistów i administratorów. Na szczególną uwagą zasługują zaawansowane funkcje w zakresie obsługi portletów. Zapewniają one użytkownikom dostęp do informacji, bez konieczności nadmiernej ingerencji ze strony działu informatycznego. Ponadto obsługa wielu serwerów bazodanowych i aplikacyjnych, połączona z możliwością integracji aplikacji i systemów, oznaczają, że Sybase EP 5.0 jest jedną z najbardziej otwartych platform portalowych na rynku. Dzięki temu portal opracowany w technologii Sybase można uruchomić w ciągu kilku dni, a na przestrzeni kolejnych kilku tygodni doskonale dostosować go do potrzeb użytkowników.

http://www.sybase.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Online #16
02.03.2021
Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry