Sylwester bez paszportu

Opublikowano: 22 grudnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Pozostało kilka dni do pierwszego w historii Polski sylwestra, którego możemy spędzić w dowolnym kraju Unii Europejskiej nie zabierając ze sobą paszportu. Wraz z przystąpieniem Polski do krajów 'piętnastki', od 1 maja br nie musimy legitymować się paszportem przy przekraczaniu granic Wspólnoty.

– Klienci sylwestrowych wycieczek zagranicznych cieszą się, że po raz pierwszy będą mogli wkroczyć w nowy rok na takich samych prawach, co ich koledzy z krajów Unii Europejskiej – mówi Sebastian Kamiński dyrektor ds. Marketingu INDEX s.c., firmy-właściciela Internetowego Biura Podróży Travello.pl – Zauważamy, że w tym roku jest nieco większe zainteresowanie wyjazdami zagranicznymi niż w latach ubiegłych – dodaje Kamiński.

Jak podaje MSZ granice można przekraczać zarówno za okazaniem starego, jak i nowego dowodu osobistego. Stary dowód spełniać musi jednak trzy warunki: musi być czytelny, niezniszczony i zawierać zdjęcie podobne do naszego wizerunku.

– Oprócz ofert wyjazdów świadczymy także bezpłatne usługi doradcze w naszym niewirtualnym biurze. Klienci często pytają o radę co do hotelu, który mają wybrać, czy optymalnego dla siebie miejsca wypoczynku – mówi Edyta Janicka, odpowiedzialna za obsługę klientów w Travello.pl – Dzięki temu udowadniamy, że nie jesteśmy wyłącznie biurem wirtualnym.

http://www.travello.pl

Sylwester KozakSylwester bez paszportu

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.