Sympatia na Sylwestra

Opublikowano: 3 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi:

Serwis Sympatia.onet.pl, najpopularniejszy serwis randkowy w polskim Internecie, wprowadza nową, bezpłatną usługę dla swoich użytkowników. Dzięki niej można szybko znaleźć „osobę do pary” na wspólną zabawę podczas sylwestrowej nocy.

Dzięki niej użytkownicy serwisu randkowego mogą szybko znaleźć inne osoby, które wyraziły chęć wspólnej zabawy w Sylwestra, z nowopoznanym użytkownikiem serwisu. Sylwestrowa wyszukiwarka pozwala na określenie płci poszukiwanej osoby, ustalenia interesującego przedziału wieku partnera, preferowanego województwa czy miasta. Dodatkowo można skorzystać z wielu opcji, dostępnych w rozszerzonej wersji wyszukiwarki.

Profile użytkowników zainteresowanych spotkaniem w Sylwestra oznaczane są hasłem „Wolna/wolny w Sylwestra”, co pozwala osobom poszukującym partnera wysyłać specjalne zaproszenie, za pomocą systemu wewnętrznej poczty serwisu.

Już w pierwszych dniach funkcjonowania „Sylwestra we dwoje” można stwierdzić, że nowa usługa cieszy się olbrzymią popularnością. Prawie 10 000 osób zaznaczyło opcję „Wolna/wolny w Sylwestra” i oczekuje na zaproszenia innych użytkowników. Do dnia dzisiejszego użytkownicy rozesłali prawie 3 000 zaproszeń na wspólną zabawę.

Serwis odwiedza ponad 700 000 użytkowników, ponad 70 000 z nich umieściło swoje zdjęcia na stronach serwisu.

http://sympatia.onet.pl/sylwester

Sylwester KozakSympatia na Sylwestra

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.