Sympatia.pl od dekady łączy w pary

Opublikowano: 10 października 2012. Kategoria: Rynek. Tagi:

Odświeżenie strony głównej, badanie dotyczące związków z internetu oraz dziesięć urodzinowych imprez – to niektóre z jubileuszowych atrakcji Sympatii.

Rozpoczęło się świętowanie dziesięciu lat istnienia pierwszego polskiego portalu randkowego – Sympatia.pl.  W związku z jubileuszem zaprezentowano odświeżoną wersję strony głównej oraz serwis specjalny prezentujący – w formie infografik oraz materiałów video – najciekawsze fakty z życia portalu. 9 i 10 listopada użytkownicy Sympatii będą bawić się na dziesięciu imprezach w dziesięciu polskich miastach.

Sympatia.pl od dekady łączy w pary 1

Fragment infografiki prezentującej historię serwisu Sympatia.pl

Dekada łączenia ludzi w pary stała się również pretekstem do przeprowadzenia badania z udziałem par, które poznały się w Sympatii. Raport, który ukaże się 20 października, odpowiedzieć ma na pytanie czy związki zawarte w internecie różnią się czymś od tych zawartych w tradycyjny sposób.

W ciągu dziesięciu lat w portalu swoje profile założyło niemal 5 mln użytkowników, którzy wysłali do siebie 614 mln wiadomości.

Dawid ZarazińskiSympatia.pl od dekady łączy w pary

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.