Sympatia.pl- randkuj!

W polskim Internecie pojawił się serwis do kojarzenia par i zawierania znajomości przez Internet – Sympatia.pl.

W odróżnieniu od podobnych tego typu projektów w polskiej Sieci użytkownicy odwiedzający strony Sympatii mogą liczyć na dużo większą funkcjonalność, rozbudowane działy porad, forum komunikacji z użytkownikami oraz rozbudowaną wyszukiwarkę, pozwalającą np. odnaleźć osoby o podobnych zainteresowaniach
mieszkające w danym mieście.

Sympatia.pl będzie rozbudowywana o wiele nieznanych jeszcze w tego typu serwisach funkcji a już na starcie oferuje funkcjonalność wyższą niż konkurencja.

Sympatia.pl chce wykroczyć poza ramy serwisów randkowych, przykładając dużą wagę do profesjonalnej obsługi i komunikacji na linii użytkownik – dział obsługi klienta. Serwis chce pomagać nie tylko w poszukiwaniu tytułowej sympatii, ale pomagać ludziom samotnym i kojarzyć pary stające potem na ślubnych kobiercach, dla których przygotowano specjalne niespodzianki.

„Projekt był przygotowywany prawie rok – mówi Agnieszka Fronczek, pomysłodawczyni Sympatii.pl – Cały ten czas zajęła analiza istniejącej konkurencji, polskiej i zagranicznej, oraz prace programistyczne. Dzięki temu możemy zaoferować użytkownikom profesjonalnie przygotowany produkt, łatwy i intuicyjny w obsłudze.
Chcemy na www.sympatia.pl stworzyć najsympatyczniejsze miejsce w polskim Internecie, dzięki któremu Internauci odnajdą nie tylko miłość, ale znajdą bratnią duszę. Główny nacisk będziemy kłaść na zacieśnianie kontaktów z użytkownikami, czemu ma służyć m.in. stale rozbudowywany dział porad oraz zatrudnieni opiekunowie Sympatii.pl, którzy będą starać się odpowiadać nawet na najtrudniejsze pytania.”

Serwis po miesiącu chce zdobyć około 10.000 zarejestrowanych użytkowników.

http://www.sympatia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top