Symultana.org pomaga znaleźć pieniądze na biznes

Opublikowano: 27 marca 2013. Kategoria: Rynek. Tagi:

Rusza kolejny cykl spotkań „W cztery oczy z inwestorem”, organizowany przez zespół serwisu Symultana.org. Ma to być szansa na pozyskanie środków dla własnego pomysłu na biznes.

Symultana logoW ramach spotkań odbędą się indywidualne spotkania wyselekcjonowanych przedsiębiorców i pomysłodawców z wybranymi przez zespół Symultany inwestorami, którzy są skłonni zainwestować w ciekawe biznesy.

Uczestnictwo w spotkaniach z inwestorem w cztery oczy to przede wszystkim szansa na pozyskanie potrzebnego kapitału do realizacji własnego pomysłu, ale również doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności w rozmowach z osobami, które posiadają doświadczenie w biznesie oraz weryfikacji naszego sposobu postrzegania pomysłu – powiedział Norbert Poliński dbający na platformie inwestycyjnej Symultana o relacje z inwestorami.

Symultana od początku 2012 roku pozyskała środki dla sześciu firm a najwyższa wartość pozyskanego kapitału na jedno przedsięwzięcie to 3 mln zł.

W tym roku pierwsze spotkanie odbędzie się 23 maja w Warszawie. Termin zgłaszania swoich pomysłów na spotkanie mija 7 maja. Aby zgłosić swoje przedsięwzięcie należy zarejestrować się w serwisie jako przedsiębiorca, dodać swoją ofertę, która skierowana jest do inwestora i wypełnić krótkie zgłoszenie zawierające tytuł przedsięwzięcia oraz zaznaczyć chęć udziału w spotkaniu. Na przekonanie o wartości swojego pomysłu jest tylko ok. 15 minut indywidualnej rozmowy z inwestorem. Są oni zainteresowani pomysłami z każdej branży – muszą jednak widzieć w nich potencjał rozwoju i przyszłe zyski. Ilość miejsc na spotkaniach jest ograniczona, a zgłoszenia będą weryfikowane przez zespół ekspertów Symultany.

Pomysłodawcą i realizatorem projektu Symultana jest Stowarzyszenie Primus Inter Pares (organizacja pożytku publicznego), znane z promowania najlepszych studentów Rzeczpospolitej, współpracujące z Kancelarią Prezydenta RP oraz współrealizujące Program „Solidna Marka” pod patronatem Ministerstwa Gospodarki.

Dawid ZarazińskiSymultana.org pomaga znaleźć pieniądze na biznes

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.