System bilingowo-raportujący firmy Astcon RI

Firma Astcon Rozwiązania Informatyczne, specjalizująca się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych dla biznesu, wykonała system bilingowy i raportujący dla firmy Telefonix, dostawcy zintegrowanych urządzeń i sieci telefonicznych.
System jest częścią autorskiej aplikacji firmy Telefonix przeznaczonej do obsługi central telefonicznych.

System bilingowy wykonany przez firmę Astcon umożliwia bieżące przeglądanie i analizę danych o połączeniach telefonicznych wykonywanych przez użytkowników systemu TTMS. System ten jest instalowany wraz z centralami telefonicznymi oferowanymi przez firmę Telefonix. Rozwiązanie znacznie rozszerza możliwości analizowania połączeń wykonywanych w obrębie konkretnej firmy bez konieczności oczekiwania na miesięczny billing.

Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonaniu rozwiązań indywidualnych, które spełniają często bardzo specyficzne wymagania i potrzeby naszych klientów. System billingowy, który wykonaliśmy dla firmy Telefonix jest dobrym przykładem takiego podejścia. Z jednej strony nasza aplikacja posiada funkcjonalność typową dla rozwiązań dla call i contact center, z drugiej jednak, spełnia szerego bardzo specyficznych wymagań, które czynią ją rozwiązaniem unikatowym na rynku. – powiedział Maciej Blajer, współwłaściciel firmy Astcon.

Użytkownik, dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych raportów i statystyk, może na bieżąco analizować takie dane, jak ilość wykonywanych połączeń (także ze wskazaniem na poszczególnych użytkowników lub grupy użytkowników), ilość wykonywanych połączeń w obrębie konkretnego projektu, czasu oczekiwania na połączenie i wiele innych. Wszystkie raporty umożliwiają sortowanie i przeglądanie informacji dla wybranych numerów, okresów, dni tygodnia, godzin, klientów, rodzajów połączeń (wewnętrzne, zewnętrzne, przychodzące, wychodzące, odebrane, stracone).

Firma Telefonix jest dostawcą zintegrowanych urządzeń i sieci telefonicznych do obsługi firm. System TTMS Telefonix – Tapi Monitor System (T-TMS) jest rozwiązaniem dedykowanym dla central telefonicznych firmy Panasonic.

www.ASTCON.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry