System informacji prawnej już dostępny

12 lutego 2003, w siedzibie Wydawnictwa C.H. Beck, odbyła się po raz pierwszy prezentacja wielomodułowego systemu informacji prawnej Legalis. Pakiet przeznaczony jest dla kancelarii prawnych oraz firm i spełnia wymagania praktyków prawa związane z szybkim dostępem do aktów prawnych, orzecznictwa i komentarzy. Dzięki dodatkowym rozwiązaniom i funkcjom najnowszy produkt Wydawnictwa C.H. Beck usprawni pracę kancelarii prawnych, a także małych i dużych przedsiębiorstw.

Legalis jest systemem zawierającym akty prawne, komentarze, orzeczenia oraz wyjaśnienia. Instalowany na komputerach osobistych pakiet wyróżnia się modułową strukturą, która umożliwia jego samodzielne przystosowanie do profilu działalności prowadzonej przez firmy i kancelarie prawne. Dowolność konfiguracji pozwala na dobór różnych opcji. Wzbogacony jest także o wzory pism, umów, formularzy urzędowych oraz dane adresowe sądów i innych urzędów wraz
z uwzględnieniem obszaru ich jurysdykcji.

Legalis składa się z 6 tematycznych modułów merytorycznych i modułu aplikacji biurowej Kancelaris. Centralnym elementem pakietu jest moduł Baza aktów prawnych i orzecznictwo.

Integralną częścią pakietu Legalis jest program do obsługi firm prawniczych Kancelaris. Aplikacja umożliwia m.in. stworzenie skomputeryzowanej kartoteki i archiwum akt prowadzonych przez kancelarię spraw, pozwala także na zautomatyzowanie rozliczeń z klientami i prowadzenie terminarza.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry