Systim, oprogramowanie do obsługi MSP, dodaje obsługę księgowości

Opublikowano: 5 lipca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Gdyńska firma Enadis poinformowała o dodaniu modułu księgowego do aplikacji online do obsługi firm Systim.pl.

W przeciwieństwie do innych rozwiązań tego typu, autorzy starają się docierać do użytkowników, którzy oczekują przede wszystkim sprawnego narzędzia do obsługi zamówień i sprzedaży. Dzięki wprowadzenia modułu KPiR użytkownicy uzyskują rozbudowane narzędzie do prowadzenia biznesu. Obecnie użytkownicy mają możliwość korzystania z modułów:

  • faktury i płatności
  • zamówienia
  • magazyn
  • umowy
  • CRM i projekty
  • KPiR i środki trwałe
Systim, oprogramowanie do obsługi MSP, dodaje obsługę księgowości  1

Dziś z rozwiązania korzysta już ponad 5 000 użytkowników i choć Systim przeznaczony jest na rynek polski, to dzięki możliwości dostosowania wydruków faktur zkorzystają również z niego klienci z takich krajów jak Wielka Brytania, Niemcy i Czechy.

Systim obecnie stale się rozwija. Do końca roku planowane jest wprowadzenie wielu dodatków, m.in. usprawniających obsługę kadr, zarządzanie pracownikami, jak i działania sprzedażowe – własny sklep internetowy, integracja z Allegro oraz z innymi popularnymi sklepami internetowymi. W roku 2013 planujemy uruchomić również moduł pozwalający na prowadzenie pełnej rachunkowości – dodał prezes zarządu Maciej Blajer.

Sylwester KozakSystim, oprogramowanie do obsługi MSP, dodaje obsługę księgowości

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.