Szkolenia NetWeaver w BCC

Opublikowano: 13 lipca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Poznańska spółka konsultingowa BCC (Business Consulting Center) zaprasza na warsztaty poświęcone zagadnieniom związanym z platformą integracyjno-aplikacyjną SAP NetWeaver. Warsztaty przeznaczone są dla specjalistów IT oraz kierowników projektów zaangażowanych w rozwój systemu SAP w przedsiębiorstwach.

Uczestnicy seminarium będą mogli zdobyć praktyczną wiedzę na temat zastosowań platformy SAP NetWeaver – obecnie jednego z najważniejszych narzędzi w ofercie SAP.

Warsztaty prowadzone są przez doświadczonych konsultantów-praktyków. BCC jako jeden z dwóch partnerów SAP w Polsce posiada tytuł Partner Ekspert SAP NetWeaver, który jest potwierdzeniem wysokich kompetencji i doświadczenia w zakresie usług integracyjnych związanych z SAP. BCC od wielu lat wdraża i rozwija system SAP u klientów, zajmuje się także jego integracją z innymi aplikacjami.

http://www.bcc.com.pl

Sylwester KozakSzkolenia NetWeaver w BCC

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.