Szkolne lata

Zwiększa się liczba osób korzystających z serwisu przyjaciół szkolnych SzkolneLata.pl. Z początkiem marca liczba ta przekroczyła już 50.000. Codziennie do serwisu dołącza kolejnych kilkadziesiąt osób.

Powstały trzy lata temu serwis SzkolneLata.pl pozwala na odnalezienie i ponowne nawiązanie kontaktu z przyjaciółmi z lat szkolnych. Któż by nie chciał zobaczyć, jak wygląda po 20 latach osoba, z którą siedziało się w jednej ławce, albo ta, z którą tańczyło się na prywatkach?

Zasada działania serwisu jest prosta: użytkownik po wstępnej rejestracji odszukuje swoje szkoły. Następnie 'zapisuje’ się do nich, aby umożliwić innym odnalezienie go. Jeżeli w naszych szkołach zarejestrowani są także inni uczniowie, jest możliwe nawiązanie z nimi kontaktu oraz zobaczenie informacji, które napisali o sobie i zdjęcia, które dodali.

Zarejestrowanemu użytkownikowi udostępnione zostają m.in. forum szkoły (gdzie społeczność szkolna może się komunikować), informacje o zjazdach absolwentów, wspomnienia szkolne (te dobre i te złe), ogłoszenia.

Możliwe jest również przejrzenie profili wszystkich uczniów, którzy zarejestrowali się w danej miejscowości. Złotą zasadą serwisu SzkolneLata.pl jest to, że nigdy nie jest ujawniany adres e-mail użytkownika – czyli użytkownicy nie są narażeni na otrzymywanie niechcianej poczty.

W serwisie wprowadzonych jest ponad 17,000 szkół podstawowych; 9,500 szkół średnich i 500 szkół wyższych w 9,500 miejscowościach. Serwis zawiera także szkoły, które przestały już istnieć. Serwis SzkolneLata.pl jest całkowicie bezpłatny.

http://www.szkolnelata.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top