Szkolne zapiski skarbnika – czyli mała księgowość dla uczniów

Opublikowano: 13 października 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

KlasowyKsięgowy.pl jest serwisem, które przede wszystkim wspomaga pracę skarbnika klasowego i ułatwia zarządzanie finansami.

Zdarzały się sytuacje, kiedy po zebraniu z rodzicami, skarbnik wracał do domu ze składką w wysokości kilkunastu tysięcy złotych – mówi Radosław Gromek, właściciel portalu KlasowyKsięgowy.pl. Dało mi to wiele do myślenia i stało się zalążkiem pomysłu stworzenia portalu z klasową księgowością. Po analizie danych dotyczących liczby skarbników w polskich szkołach, upewniłem się, że powstanie takiego rozwiązania ma sens i może ułatwić życie ponad 230 tysiącom osób, pełniącym rolę skarbnika – dodaje Radosław Gromek.

Szkolne zapiski skarbnika – czyli mała księgowość dla uczniów 1

Dzięki rozwiązaniu KlasowyKsięgowy.pl możliwe jest ewidencjonowanie bieżących składek na wydatki klasowe, takie jak ubezpieczenia, czy wycieczki. Skarbnicy mogą tworzyć budżety klasowe, pozwalające zbierać fundusze na różne okazje, m.in. Dzień Nauczyciela lub imprezy klasowe. Przydatną dla rodziców funkcjonalnością jest możliwość sprawdzenia ewentualnych zaległości we wpłacaniu składek. Skarbnikom natomiast podoba się narzędzie do rozliczania faktur i rachunków. Jeszcze w tym roku zostanie uruchomiona możliwość opłacania składek klasowych przelewem internetowym, a także kartą płatniczą.

Sylwester KozakSzkolne zapiski skarbnika – czyli mała księgowość dla uczniów

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.