Szkolne zapiski skarbnika – czyli mała księgowość dla uczniów

KlasowyKsięgowy.pl jest serwisem, które przede wszystkim wspomaga pracę skarbnika klasowego i ułatwia zarządzanie finansami.

Zdarzały się sytuacje, kiedy po zebraniu z rodzicami, skarbnik wracał do domu ze składką w wysokości kilkunastu tysięcy złotych – mówi Radosław Gromek, właściciel portalu KlasowyKsięgowy.pl. Dało mi to wiele do myślenia i stało się zalążkiem pomysłu stworzenia portalu z klasową księgowością. Po analizie danych dotyczących liczby skarbników w polskich szkołach, upewniłem się, że powstanie takiego rozwiązania ma sens i może ułatwić życie ponad 230 tysiącom osób, pełniącym rolę skarbnika – dodaje Radosław Gromek.

Szkolne zapiski skarbnika – czyli mała księgowość dla uczniów 1

Dzięki rozwiązaniu KlasowyKsięgowy.pl możliwe jest ewidencjonowanie bieżących składek na wydatki klasowe, takie jak ubezpieczenia, czy wycieczki. Skarbnicy mogą tworzyć budżety klasowe, pozwalające zbierać fundusze na różne okazje, m.in. Dzień Nauczyciela lub imprezy klasowe. Przydatną dla rodziców funkcjonalnością jest możliwość sprawdzenia ewentualnych zaległości we wpłacaniu składek. Skarbnikom natomiast podoba się narzędzie do rozliczania faktur i rachunków. Jeszcze w tym roku zostanie uruchomiona możliwość opłacania składek klasowych przelewem internetowym, a także kartą płatniczą.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry