'Sztuka podstępu' Kevina Mitnicka- 2000 osób na spotkaniach autorskich

6 marca odbyła się premiera książki „Sztuka podstępu. łamałem ludzi, nie hasła” autorstwa Kevina Mitnicka, legendarnego hackera, obecnie cenionego specjalisty do spraw bezpieczeństwa informacyjnego firm. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Helion.

Premierze książki towarzyszyła wizyta Kevina Mitnicka w Polsce. Wydawca zorganizował spotkania autorskie w Warszawie, we Wrocławiu i w Łodzi. Po podpis autora przyszły prawdziwe tłumy. Szacuje się, że do tej pory autor podpisał około 2000 egzemplarzy swojej książki.

Drugiego dnia po premierze „Sztuka podstępu” trafiła na pierwsze miejsce listy bestsellerów księgarni Merlin. Tylko księgarnia internetowa helion.pl w pierwszych trzech dniach sprzedała ponad 1000 egzemplarzy „Sztuki podstępu”.

Pierwszy łączny nakład książki (miękka i twarda oprawa) wyniósł 33 tys. egzemplarzy i jest już niemal na wyczerpaniu. Dodruk książki pojawi się na dniach.

Wizytą Kevina Mitnicka i premierą książki żywo zainteresowane były media. Informacje o wizycie i książce, oraz liczne wywiady pojawiły się we wszystkich liczących się informacyjnych programach telewizyjnych, radiowych oraz w prasie i serwisach internetowych.

Kevin Mitnick był także gościem programu „Rozmowy w toku” w TVN oraz godzinnej audycji „Klub Trójki”, w Programie Trzecim Polskiego Radia.

Wielu księgarzy zdecydowało się na rearanżację swoich witryn, poświęcając ją w całości „Sztuce podstępu”.

http://helion.pl/ksiazki/artdec.htm

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry