Szybki serwis dla kredytobiorców

Serwiskredytowy.pl to nowa internetowa platforma finansowa, która właśnie rozpoczęła swoją działalność w sieci. To pomysł na kompleksową ofertę kredytów konsumenckich i kredytów celowych. To wygodne produkty finansowe oferowane na korzystnych warunkach przy uproszczonych procedurach. Zróżnicowana oferta pod jednym adresem

Pod adresem serwiskredytowy.pl można znaleźć szeroką ofertę kredytów samochodowych, usług leasingowych i ubezpieczeniowych samochodów z rynku pierwotnego i wtórnego oraz kredytów konsumenckich. Oferta obejmuje też produkty kredytowe związane z nieruchomościami, a więc kredyty hipoteczne, budowlano-hipoteczne czy lokatorskie. Dodatkowym produktem jest kredyt konsolidacyjny, którego odpowiednio dobrane raty pomogą klientowi rozwiązać problem wcześniejszych zobowiązań finansowych. Wszystkie produkty oferowane są przez profesjonalnych doradców kredytowych, którzy wybiorą odpowiedni produkt z punktu widzenia indywidualnych potrzeb.

„Serwiskredytowy.pl powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi finansowe świadczone na najwyższym poziomie przy jednoczesnym odejściu od skomplikowanej procedury kredytowej” – powiedziała Katarzyna Baranowska, doradca finansowy z serwisu Serwiskredytowy.pl – „Nasz klient poprzez nasze usługi doradcze otrzyma produkt na miarę swoich potrzeb i możliwości, dzięki któremu zaspokoi swoje potrzeby i aspiracje”.

Serwis kredytowy.pl jest prowadzony przez firmę DHS Internet, która jest doświadczonym pośrednikiem finansowym, współpracującym z największymi bankami w Polsce. Dzięki temu ma rozległą sieć doradców finansowych, a w planach – stworzenie kolejnych regionalnych ośrodków doradztwa i sprzedaży w zakresie produktów finansowych.

http://www.serwiskredytowy.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry