4fun.tv szuka prezentera

Opublikowano: 18 lutego 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Stacja muzyczna 4fun.tv w związku z rozszerzeniem swojej oferty programowej, rozpoczyna poszukiwania nowego prezentera. Akcja CASTING kierowana jest do młodych, kreatywnych i mających poczucie humoru młodych mężczyzn.

Hanna Laskowska4fun.tv szuka prezentera

4fun.tv w czołówce oglądalności

Opublikowano: 5 stycznia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

4fun.tv była jedną z najchętniej oglądanych stacji muzycznych w grudniu 2009 roku. Wśród kanałów muzycznych uplasowała się na drugim miejscu, wyprzedzając takie stacje jak MTV czy VH1.

Tomasz Uchański4fun.tv w czołówce oglądalności

Jesienna ofensywa w 4fun.tv

Opublikowano: 27 sierpnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Okres jesienno – zimowy to dla 4fun.tv czas na wprowadzanie nowych pozycji na antenie stacji. Głównym celem pojawienia się zmian w jesiennej ramówce jest zwiększenie atrakcyjności programowej stacji, a to z kolei ma poprawić jeszcze bardziej komunikację z widzem.

Hanna LaskowskaJesienna ofensywa w 4fun.tv

Rockowe Juwenalia z Red Bull Tourbus i 4fun.tv

Opublikowano: 14 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Tegoroczne juwenalia będą szansą na zaistnienie dla młodych polskich kapel rockowych. To im, jak i miłośnikom praktycznie nieobecnej w polskich mediach muzyki alternatywnej, poświęcony będzie nowy program startujący na antenie 4fun.tv już 24 maja. To także dla nich powstał nowatorski projekt muzyczny, Red Bull Tourbus.

Hanna LaskowskaRockowe Juwenalia z Red Bull Tourbus i 4fun.tv

4fun.TV kolejnym partnerem portalu dopary.pl

Opublikowano: 12 lutego 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W pierwszym tygodniu lutego krakowska spółka Mobiltek podała do wiadomości informację o współpracy z Orange przy nowym projekcie mającym na celu budowanie społeczności w Internecie. Kolejnym partnerem programu został serwis 4fun.tv.

Dawid Zaraziński4fun.TV kolejnym partnerem portalu dopary.pl