AdOcean

AdOcean wprowadził retargetowanie

AdOcean wprowadził do swojego systemu emisji reklam nową funkcjonalność – retargetowanie. Nowe rozwiązanie pozwala na dotarcie do określonej grupy użytkowników potencjalnie zainteresowanych produktem bądź usługą na stronie reklamodawcy.

Zmiana w strukturze Gemius

Fundusz inwestycyjny Trigon, właściciel firmy badawczej Gemius SA dokonał zmian w strukturze organizacyjnej spółki. Wydzielone zostały trzy niezależne od Gemius SA podmioty – AdOcean, Interaktywny Instytut Badań Rynkowych oraz CoreTech.

Nowa Dyrektor Zarządzająca w AdOcean

Od ponad miesiąca funkcję Dyrektor Zarządzającej w AdOcean – spółce należącej do Grupy Gemius – pełni Aneta Sankowska. Wśród priorytetowych celów, jakie stawia sobie nowa Dyrektor, są rozwój istniejących produktów AdOcean oraz sprawne i terminowe uruchomienie projektów znajdujących się obecnie w fazie przygotowania i testów.

AdOcean podbija Rumunię

W wyniku wygranego przetargu AdOcean zdobył pierwszego klienta na rynku rumuńskim. Jest nim Neogen – największy na rynku Europy Środkowo-Wchodniej właściciel portali społecznościowych, portali pracy, zajmujący się także marketingiem on-line. W Rumunii Ad Ocean planuje zdobywanie kolejnych kontraktów. W najbliższej przyszłości firma chce wejść również do Słowenii.

80 członków IAB Polska

16 stycznia 2009 Związek Pracodawców Branży Internetowej Interactive Advertising Bureau Polska przyjął 3 nowych członków nadzwyczajnych.

Cormedia – nowy dom mediowy na rynku reklamy online

W styczniu 2008 roku oficjalnie rozpoczął działalność nowy dom mediowy Cormedia, specjalizujący się w planowaniu i emisji kampanii reklamowych w Internecie. Cormedia w ramach swojej działalności zajmie się również tworzeniem tematycznych sieci reklamowych. Dom mediowy Cormedia powstał w grudniu 2007, a jego zespół tworzą osoby od wielu lat związane z reklamą internetową. Dyrektorem Generalnym firmy …

Cormedia – nowy dom mediowy na rynku reklamy online więcej »

Pracuj.pl korzysta z rozwiązań AdOcean

Serwis rekrutacyjny Pracuj.pl, zaczął korzystać z systemu zarządzania i emisji reklam online, oferowanego przez spółkę AdOcean. Do tej pory system AdOcean jest wykorzystywany przez takie firmy, jak IDG, INTERIA.PL, Ad.net, Travelplanet.pl oraz Edipresse Polska. Głównym obszarem działalności Pracuj.pl jest internet, dlatego firma dokłada wszelkich starań, aby prowadzony przez nią serwis właściwie funkcjonował, był przejrzysty i …

Pracuj.pl korzysta z rozwiązań AdOcean więcej »

Przewiń do góry