Adrian Łaźniewski

Walutomat.pl – czas na zmiany

Walutomat.pl, wprowadza zmiany w systemie składania ofert. Inną nowością jest system rabatowy, umożliwiający skorzystanie z obniżki prowizji większej niż dotychczas liczbie użytkowników. Od czerwca operator serwisu uruchomił też rachunki bankowe w BRE Banku.

Walutomat wprowadza opłaty

Walutomat – pierwsza w Polsce społecznościowa platforma walutowa – wprowadzi prowizje od transakcji dokonywanych za jego pośrednictwem. Opłata wynosząca 0,2 proc. kwoty zrealizowanego zlecenia będzie naliczana od 15 września 2010 r.

Walutomat.pl – teraz jak giełda walutowa

Walutomat – społecznościowa platforma walutowa – wprowadziła możliwość wymiany walut po kursach ustalonych przez użytkowników. Nowy sposób wymiany funkcjonujący obok dotychczasowego, czyli wymiany po kursie średnim, upodabnia Walutomat do giełdy walutowej i pozwala na szybsze dokonywanie transakcji.

Walutomat wymienia już 1 mln złotych dziennie

Niecałe 5 miesięcy po starcie Walutomatu użytkownicy tego serwisu wymieniają codziennie pomiędzy sobą waluty o wartości przekraczającej 1 mln złotych. Systematycznie rośnie też liczba wymieniających oraz spada długość oczekiwania na wymianę.

Przewiń do góry