AdTotal

Wirtualna Polska wystartowała z cyklem webinariów „Think mobile”

Biuro Reklamy WP.PL i multimedialna sieć sprzedaży AdTotal ruszyły z cyklem bezpłatnych webinariów dotyczących reklamy mobilnej, „Think mobile”. Konferencje skierowane zostały do klientów BR WP.PL i AdTotala, a także marketerów działających w branży internetowej.

Reklama w aplikacjach mobilnych WP

Sieć sprzedaży Wirtualnej Polski – AdTotal – przygotowała nową ofertę reklamową dedykowaną klientom chcącym reklamować się w najpopularniejszych aplikacjach mobilnych portalu.

Większy zespół Evolution Media Net

Łukasz Winiarczyk dołączył do zespołu Evolution Media Net jako account manager. Wcześniej pracował w należącej do WP sieci reklamowej AdTotal.

Z Wirtualnej Polski do Evolution Media Net

Szymon Szmigiel, dotychczasowy kierownik sprzedaży w należącej do Wirtualnej Polski sieci reklamowej AdTotal, rozpoczyna pracę w Evolution Media Net. Jego zadaniem będzie pokierowanie i dalszy rozwój działu sprzedaży bezpośredniej oraz wsparcie działu sprzedaży międzynarodowej.

AdTotal z nowymi serwisami dla kobiet

Portfolio AdTotal rozszerzyło się o kilkanaście popularnych serwisów kobiecych. Włączając je do sieci reklamowej Wirtualna Polska wzmacnia pakiety tematyczne Lifestyle oraz Kobieta, proponując klientom dotarcie do jeszcze szerszej grupy użytkowniczek Internetu.

AdTotal z nowymi serwisami dla kobiet 1

Jesienno-zimowa promocja AdTotal

Od dziś do końca roku klienci sieci AdTotal Wirtualnej Polski skorzystać mogą z promocji, która objęła kanał mobile oraz reklamę w telewizji Orange Sport i Orange Sport Info.

Scroll to Top