Adweb

Wyjdź z filtra – nowa usługa od Adseo

Adseo, firma specjalizująca się w pozycjonowaniu, przedstawiła nową usługę „Wyjdź z filtra”, która przeznaczona jest dla właścicieli witryn, które zostały z różnych powodów zablokowane w Google.

e-głosowanie – kto jest za?

Młodzi ludzie ze Stowarzyszenia Polska Młodych postanowili znaleźć sposób na zwiększenie partycypacji Polaków w życiu publicznym – postawili na e-głosowanie. Mają już prototyp systemu do głosowania przez internet, teraz chcą go przetestować. Inicjatywa cieszy się coraz większym zainteresowaniem społeczeństwa i poparciem autorytetów.

Reklamy bannerowe odchodzą do lamusa

W czasach gdy świat pogrążony jest w kryzysie, reklamodawcy zaczynają ciąć budżety tam, gdzie wydaje im się, że wydatki są najbardziej zbędne – czyli w reklamie. Okres posuchy na rynku reklamy w tradycyjnych mediach może stać się złotym okresem dla branży internetowej, do której najprawdopodobniej będą przenoszone budżety reklamodawców.

Nowe twarze w Grupie Adweb

Grupa Adweb rośnie w siłę – wraz z pierwszymi dniami 2009 roku jej szeregi zostały zasilone przez nowe osoby.

Dziewczyny lubią fajne końcówki

Końcówka, którą lubią słowiańskie dziewoje, końcówka pożądana przez Europejki, czy końcówka uwielbiana przez prawdziwe telemaniaczki. Grupa Adweb startuje z akcją, której motywem przewodnim jest prowokacyjne stwierdzenie, że „dziewczyny lubią fajne końcówki”. Kampania przygotowana została na potrzeby 2BE.PL – marki wchodzącej w skład Grupy Adweb, która zajmuje się rejestracją domen oraz świadczeniem usług hostingowych. Na potrzeby …

Dziewczyny lubią fajne końcówki więcej »

Pokój dziecka za pomocą kilku kliknięć?

Czy można umeblować pokój dziecka za pomocą kilku kliknięć myszką? W dobie Internetu jest to możliwe. Od kilku dni w Sieci dostępna jest strona Black Red White, dzięki której, w ramach kampanii „Szkoła 2008”, każdy rodzic, nie ruszając się sprzed komputera, może zaprojektować idealne pomieszczenie przeznaczone do nauki bądź zabawy. Za kreację witryny odpowiedzialna jest …

Pokój dziecka za pomocą kilku kliknięć? więcej »

Przewiń do góry