Afilo

Salesbooster od Afilo i Quartic

Salesbooster jest połączeniem możliwości inteligentnego systemu personalizowanych rekomendacji dla e-biznesu Quartic oraz technologii retargetingu reklam internetowych, którą dostarcza Afilo.

Wzmocnienia w Afilo i nowe usługi

Zespół sieci reklamowej Afilo powiększył się o trzy nowe osoby. Wzmocnienia personalne związane są z poszerzaniem usług agencji w obszarze marketingu internetowego.

Pierwszy e-book Afilo już w Internecie

Agencja Afilo przygotowała „Poradnik nowoczesnego afilianta”. Publikację – przygotowaną w formie e-booka – można bezpłatnie pobrać ze stron Afilo.

DUKA w Internecie

Znana sieć sklepów DUKA zwiększa swoją aktywność w Internecie. Przygotowany został nowy serwis WWW zintegrowany ze sklepem on-line oraz rozpoczęła się kampania reklamowa w Internecie. Za przygotowanie kampanii i serwisu odpowiada firma Afilo.

Przewodnik afilianta – sukces kreacji to sukces kampanii

Powodzenie kampanii reklamowej wynika w dużym stopniu z dobrze przygotowanej kreacji. Dziś postaramy się odpowiedzieć na pytanie dlaczego czasem warto zrezygnować z wykorzystywanych już przez nas kreacji i budować zupełnie nową, bardziej skuteczną w modelu CPA.

Przewiń do góry