Kredyt na inwestycje w domeny internetowe

Opublikowano: 19 stycznia 2011. Kategoria: Rynek. Tagi:

Z początkiem roku serwis AfterMarket.pl wprowadził do swojej oferty możliwość rejestrowania, kupowania i wykonywania innych operacji dotyczących domen bez konieczności posiadania środków na koncie – na kredyt.

Hanna LaskowskaKredyt na inwestycje w domeny internetowe

Domena na wagę złota

Opublikowano: 20 września 2010. Kategoria: Rynek. Tagi:

Giełda domen AfterMarket.pl wprowadza usługę, z której skorzystają inwestorzy dysponujący domenami o wysokiej wartości. Celem rozszerzenia oferty jest zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa domeny przy zastosowaniu niespotykanych dotąd na polskim rynku mechanizmów.

Hanna LaskowskaDomena na wagę złota

Aukcja domen na żywo w Sopocie już 20 sierpnia

Opublikowano: 15 sierpnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Już 20 sierpnia 2010 w Hotelu Sofitel Grand Sopot, na spotkaniu MeetDomainers, odbędzie się jedyna w Polsce aukcja domen na żywo. Na sprzedaż zostaną wystawione 44 domeny klasy premium. Aukcję poprowadzi znany Uczestnikom Spotkania w Krakowie w 2008 roku – Piotr Lengiewicz. Licytować będzie można również przez Internet za pośrednictwem platformy Aftermarket.pl.

Sylwester KozakAukcja domen na żywo w Sopocie już 20 sierpnia

MeetDomainers – już za miesiąc w Sopocie

Opublikowano: 30 lipca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Już za niespełna miesiąc odbędzie się trzecie z kolei Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych MeetDomainers. Tym razem Organizatorzy postawili na lokalizację sprzyjającą nawiązywaniu kontaktów – dlatego wybór padł na Sofitel Grand w Sopocie – na plaży, tuż obok sopockiego molo. Termin został wyznaczony na 19-21 sierpnia.

Hanna LaskowskaMeetDomainers – już za miesiąc w Sopocie

90 000 domen zarejestrowanych w Dropped.pl

Opublikowano: 26 listopada 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Na początku października br. statystyki Dropped.pl przekroczyły 80 000 utrzymywanych domen. Jeszcze nie minął listopad, a w serwisie jest już ich 90 000 i liczba ta wciąż rośnie.

aznews.pl90 000 domen zarejestrowanych w Dropped.pl