Oprogramowanie dla przemysłu chemicznego i farmaceutyki

Opublikowano: 19 stycznia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Produkcja chemikaliów, w tym leków to skomplikowany proces, a z punktu widzenia efektywności i bezpieczeństwa oraz wymagań jakościowych, wymagająca specjalistycznych technologii informatycznych. Specjalistyczny serwis branży IT – decyzje-IT.pl – w swoim nowym dziale poświęconym rozwiązaniom IT dla branż – w sekcji CHEMIA I FARMACEUTYKA – prezentuje wiedzę na temat rozwiązań IT dla tego sektora.

Hanna LaskowskaOprogramowanie dla przemysłu chemicznego i farmaceutyki

Przegląd rozwiązań IT dla przemysłu spożywczego

Opublikowano: 12 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Pomimo kryzysu, informatyzacja przemysłu spożywczego w Polsce postępuje dynamicznie. Specjalistyczny serwis branży IT – decyzje-IT.pl – w swoim nowym dziale poświęconym rozwiązaniom IT dla branż – Przemysł Spożywczy – prezentuje wiedzę na temat rozwiązań IT dla tego sektora.

Dawid ZarazińskiPrzegląd rozwiązań IT dla przemysłu spożywczego

Inwestycje IT w instytucjach finansowych sposobem na kryzys

Opublikowano: 2 lipca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W specjalistycznym serwisie decyzje-IT.pl, prezentującym oprogramowanie dla biznesu, można zapoznać się z rozwiązaniami informatycznymi skierowanymi dla instytucji finansowych i ubezpieczeniowych. To kolejny etap kontynuujący cykl tematyczny serwisu, poświęcony systemom IT dedykowanym różnym sektorom branżowym.

Hanna LaskowskaInwestycje IT w instytucjach finansowych sposobem na kryzys

Start nowego działu na decyzje-IT.pl

Opublikowano: 3 września 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Już we wrześniu, w specjalistycznym serwisie decyzje-IT.pl, prezentującym oprogramowanie dla biznesu, użytkownicy będą mogli zapoznać się z rozwiązaniami IT dla logistyki, handlu i budownictwa. Pierwsze sekcje branżowe należące do nowego działu ROZWIĄZANIA IT DLA BRANŻ zapoczątkują cykl tematyczny serwisu decyzje-IT.pl poświęcony systemom IT dla różnych branż. Przygotowaniom do zakupu i wdrożenia systemu wspomagającego zarządzanie towarzyszy wiele pytań. Jak wybrać odpowiedni system dla firmy? …

Sylwester KozakStart nowego działu na decyzje-IT.pl

Decyzje-IT.pl mają już rok

Opublikowano: 22 czerwca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Rok temu wystartował specjalistyczny, internetowy serwis branżowy decyzje-IT.pl, który stanowi centrum wiedzy na temat systemów wspomagających zarządzanie. 20 czerwca 2008, obchodzi swoje pierwsze urodziny Przygotowaniom do zakupu i wdrożenia systemu wspomagającego zarządzanie towarzyszy wiele pytań. Jak wybrać odpowiedni system dla firmy? Czym się kierować przy jego wyborze? Jak przygotować firmę i pracowników do wdrożenia? Odpowiedzi na te i inne pytania nie są łatwo dostępne, a …

Sylwester KozakDecyzje-IT.pl mają już rok