AZ.pl i Allegro rozpoczynają współpracę

Opublikowano: 25 kwietnia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Od wczoraj możemy korzystać ze wspólnego przedsięwzięcia AZ.pl i Allegro – serwisu domeny.allegro.pl. Współpraca ma celu promocję zakupu nowych domen jak i handlu prawami do domen na rynku wtórnym.

Sylwester KozakAZ.pl i Allegro rozpoczynają współpracę

AZ.pl obsługuje ponad 200 000 polskich domen

Opublikowano: 14 września 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W miniony weekend firma AZ.pl przekroczyła granicę 200 tys. obsługiwanych domen .PL, co stanowi 10,71 procent wszystkich nazw .PL na naszym rynku.

Hanna LaskowskaAZ.pl obsługuje ponad 200 000 polskich domen

AZ.PL jako pierwsza firma daje pełną swobodę klientom

Opublikowano: 22 kwietnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

20 kwietnia AZ.pl jako pierwszy duży rejestrator domen w Polsce udostępnił bezpłatnie i automatycznie wszystkie kody autoryzacyjne do domen polskich, globalnych i zarejestrowanych w promocjach „Domeny za 0 zł”. Takie działanie zapewnia nie tylko pełną zgodność procedur AZ.pl z wymogami formalno-prawnymi ale także daje swoim Klientom pełną swobodę działania i wolność wyboru Rejestratora.

aznews.plAZ.PL jako pierwsza firma daje pełną swobodę klientom

Spółka Key-Systems inwestuje w AZ.pl

Opublikowano: 7 kwietnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Niemiecka spółka Key-Systems, jeden z największych w Europie rejestratorów domen, zainwestowała w szczecińską firmę AZ.pl. Umowa ma nie tylko umocnić pozycję obu firm na rynku Europy Środkowej, ale również wprowadzić szereg ułatwień i nowości dla Klientów najstarszej polskiej firmy rejestrującej domeny.

Dawid ZarazińskiSpółka Key-Systems inwestuje w AZ.pl

100.000 domen .pl w Az.pl

Opublikowano: 4 lipca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

30 czerwca spółka Az.pl (www.az.pl) zarejestrowała stutysięczną domenę .pl. Jest to kolejne, po zdobyciu akredytacji ICANN dla domen globalnych, akredytacji dla domen .de, .at oraz .asia, ważne wydarzenie w rozwoju spółki, w ciągu ostatniego roku. Az.pl zapowiada marsz po kolejne akredytacje. „Bardzo dynamiczny rozwój rynku w 2008 roku, przy największych redukcjach cen zaproponowanych przez NASK, przyśpieszył sukces „stutysięcznika” Az.pl. Rozwój …

Sylwester Kozak100.000 domen .pl w Az.pl