Citeam.pl podsumował rekordowe oferty ubiegłego roku

Opublikowano: 25 stycznia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Żarówki LED, zdjęcia z Empikfoto oraz dania z PizzaPortal – to najchętniej kupowane oferty na Citeam.pl w 2012 roku, które znalazły nawet po kilkanaście tysięcy nabywców. W poszczególnych miastach hitem były zniżki do kina 5D, pierogarni czy wstęp na „Niewidzialną Wystawę”. Kategorię Podróże podbijały natomiast hotele i inne ośrodki wypoczynkowe zlokalizowane w polskich górach.

Sylwester KozakCiteam.pl podsumował rekordowe oferty ubiegłego roku

IAI-Shop.com i Świstak: aukcje nie jedno mają imię

Opublikowano: 18 lipca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Na początku 2010 roku IAI S.A. przeprowadziło badanie na wybranej grupie klientów, pytając się ich o opinię na temat handlu na aukcjach internetowych. Zdecydowanie najczęściej wskazywaną niedogodnością były wysokie opłaty za wystawienie aukcji i prowizje. To był znak do rozpoczęcia szukania alternatyw. Wtedy narodziła się idea współpracy z Świstak.pl.

Hanna LaskowskaIAI-Shop.com i Świstak: aukcje nie jedno mają imię

Nokaut.pl przyspiesza dzięki nowym serwerom

Opublikowano: 13 kwietnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , ,

Pod koniec marca Nokaut.pl przeniósł się do serwerowni firmy Beyond znajdującej się w podziemiach poznańskiego Starego Browaru. Do tej pory serwis funkcjonował w oparciu o serwery dzierżawione od Home.pl.

Hanna LaskowskaNokaut.pl przyspiesza dzięki nowym serwerom

MarryLab do kupienia na Allegro.pl – czy na pewno?

Opublikowano: 15 października 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Pod koniec sierpnia pisaliśmy na temat ślubnego startupu MarryLab. Jego twórca, Jakub Michalski, wystawił właśnie swój serwis na aukcji Allegro.pl. Czy to próba znalezienia kogoś, kto doceni i wykorzysta potencjał projektu, czy może mniej lub bardziej sprytny pomysł na autopromocję?

Dawid ZarazińskiMarryLab do kupienia na Allegro.pl – czy na pewno?