Andrew Mason

Wyniki finansowe Groupon za IV kwartał 2011 roku

Groupon ogłosił wyniki finansowe za ostatni kwartał 2011 roku. Okazuje się, że zysk operacyjny w czwartym kwartale ubiegłego roku wyniósł 15,0 mln dolarów, ale firma poniosła kwartalną stratę operacyjną, w wyniku której akcje Grouponu potaniały w jednej sesji o 16 proc.

Groupon Now podpowie co zjeść i jak spędzić wolny czas?

Groupon przygotowuje się do uruchomienia kolejnej znaczącej usługi. Po zakupach grupowych czas na nową aplikację mobilną, która ma zmienić to w jaki sposób użytkownicy spędzają wolny czas, co jedzą i gdzie robią zakupy.

Groupon tłumaczy się z reklamy Super Bowl

Platforma zakupów grupowych Groupon tłumaczy się z kontrowersyjnej reklamy wyświetlonej przy okazji rozgrywek Super Bowl. Nie trywializujemy kwestii Tybetu – przekonuje szef serwisu.

Groupon walczy o Australię

Serwis Groupon toczy sądową walkę ze swoim australijskim konkurentem o domenę Groupon.com.au. Niepewny wyroku zachęca swoich klientów do aktywnego wsparcia.

Groupon już w Europie dzięki przejęciu Citydeal

Groupon ogłosił dzisiaj, że przejmuje 100% udziałów Citydeal, swojego największego na świecie klona. Wartość transakcji nie została podana do wiadomości. Zarząd Citydeal Polska pozostaje bez zmian.

Przewiń do góry