Android Market

Google Play – nowy wymiar multimedialnej rozrywki

Google Play to nowa usługa, która ma integrować w sobie wszystkie media dla mobilnego systemu Android. Będzie można tu słuchać muzyki, korzystać z aplikacji, czytać e-książki oraz oglądać najnowsze produkcje filmowe.

„Nielegalne” książki w Android Market

Kilkanaście kolekcji książek, w tym całą sagę o Harrym Potterze, pobrać można za darmo z Android Market. Zapewne tylko do czasu, bo tytuły nie pochodzą od oficjalnych wydawców.

10 mld pobrań z Android Market

Firma Google poinformowała, że liczba pobrań aplikacji ze sklepu Android Market przekroczyła 10 miliardów. Z tej okazji przygotowano również ciekawą promocję.

Natychmiastowe zakupy z aplikacją SaveUp

W Android Market pojawił się SaveUp. Jest to aplikacja wykorzystująca zaawansowaną technologię rozpoznawania obrazów, umożliwiająca natychmiastowe zakupy.

Nowe zagrożenia w Android Markecie

Wykryto nowe szkodliwe programy w Android Markecie. Istnieje prawdopodobieństwo, że niektóre z nich były obecne w oficjalnym sklepie Google już od około miesiąca.

Premiera HTC Magic

Vodafone i HTC zapowiedziały premierę HTC Magic, pierwszego telefonu Vodafone na platformie Android, który wejdzie do oferty wczesną wiosną.

Przewiń do góry