Anna Bogdańska

Oferta Merlin.pl w porównywarce Nokaut.pl

Nokaut.pl – wicelider wśród porównywarek cen w internecie w Polsce – rozpoczął współpracę z Merlin.pl, jednym z najstarszych i największych polskich sklepów internetowych.

Efektywny e-mail marketing

Według badań Direct Marketing Association każdy 1 $ wydany na e-mail marketing przyniósł ponad 43 $ zysku. To obecnie jedna z najbardziej dochodowych form marketingu.

Przesyłki z Merlin.pl w księgarniach PWN

Od kwietnia produkty zamówione w Merlin.pl można bezpłatnie odbierać w księgarniach PWN. Przesyłki będą dostępne w wybranych placówkach PWN w 7 największych miastach w kraju.

11 lat Merlin.pl

W tym roku Merlin.pl obchodzi 11. urodziny. Wartość towarów sprzedanych w tym czasie za pośrednictwem sklepu osiągnęła prawie 0,5 mld złotych. Bestsellerem sprzedaży w ostatnich 11 latach były takie pozycje jak: „Kod Leonarda” czy „Harry Potter”. Z okazji jubileuszu sklep zorganizował konkurs, w którym można wygrać nowego Fiata 500.

Merlin.pl: rekordowa wielkość sprzedaży w 2009 roku

W grudniu liczba towarów zamówionych w sklepie internetowym Merlin.pl przekroczyła 3 miliony. Oznacza to, że dobiegający końca rok 2009 będzie dla Merlin.pl rekordowy jeśli chodzi o wolumen sprzedanych produktów.

Merlin.pl wysyła przez paczkomaty

Paczkomaty 24/7 – usługa pocztowa uruchomiona przez firmę InPost – są już dostępne dla klientów Merlin.pl. Dzięki współpracy nawiązanej z InPost użytkownicy e-sklepu mogą przesyłać swoje internetowe zakupy za darmo.

Przewiń do góry